No Image

Sosyal Medya Depresyonu

Sosyal medya kullanımın artmasıyla birlikte insanların bu platformlar geçirdiği vakitte dolayısıyla artıyor. Ancak bu durum beraberinde bazı sıkıntılar meydana getirebiliyor. İnsanlar sosyal medya hesapları ile birlikte sanal bir kimlik kazanıyorlar. Devamını Oku!

No Image

Ucuz Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplama, zeminin daha dayanıklı ve sert bir hale gelmesi için kimyasal bir madde olan epoksinin kullanılmasıdır. Günümüzde epoksi zemin sık sık kullanılırken daha farklı dekorasyon çalışmalarında da karşımızı Devamını Oku!

No Image

Şile’de Görülmeye Değer 3 Kale

Yeşilin tonlarını ve denizin canlı mavisini tek bir noktada buluşturan Şile, İstanbul’un merkezine yakın konumuyla öne çıkıyor. Şehir dışından tatil için veya şehrin karmaşasından kurtulmak için Şile’yi tercih edebilirsiniz. Çeşitli Devamını Oku!

No Image

Performans Harikası HP Notebook Modelleri

Yenilikçi tasarımları ile dikkat çeken notebook modelleri, gündelik hayatın ve iş hayatının vazgeçilmez ürünleridir. Hafif olmaları, rahat klavye kullanımına olanak tanıyan ergonomik tasarımları, hızlı işlem yapmayı destekleyen teknik özellikleri ile Devamını Oku!

No Image

En İyi Asya Dizileri

Günümüzde sinema filmlerinin ve televizyon dizilerinin ayrı bir boyut kazanmasıyla beraber, Kore dizileri de çokça tercih edilmeye başlandı. Sürükleyici hikayeleriyle bizlere güzel bir seyir imkanı sunan Kore dizileri, çok fazla Devamını Oku!

1 2 3 6