Magicbor Fiyatı ve Özellikleri

Yüzey, derz, fayans gibi yüzeylerin hızlı bir şekilde temizlenmesini mümkün kılan Magicbor leke çıkarıcı, oldukça etkili bir içeriğe sahiptir. Ürün içerisinde yer alan malzemeler; doğal gliserin, iyonize su ve himalaya tuzu özüne sahiptir. %100 yerli üretim ile oluşturulmuş bulunan ürün, ev ve araç içlerinde rahat bir şekilde kullanılabilir. Magicbor, çok amaçlı bir temizlik spreyidir ve sprey formunda kullanılır. Püskürtme özelliğine sahip olan ürün, lekelerin üzerine püskürtülür ve böylelikle inatçı lekeler hızlı bir şekilde giderilir.

Magicbor fiyatı uygundur ve bu ürüne sahip olanlar maliyet konusunda tasarruf sağlar. Her yüzeyde kullanılabilen ürünün fiyat-performans ilişkisi oldukça yüksektir. Bu nedenle kişiler maliyet açısından tasarruf sağlayarak ev ve araç içlerini hızlı bir şekilde temizleyebilir. Kokusuz bir ürün olan Magicbor temizlik konusunda kısa zamanda etkili sonuçlar verir. Ürün sayesinde;

  • Duşakabinde bulunan su lekeleri
  • Mutfak tezgâhları ve ocaklardaki inatçı lekeler
  • Kalem, makyaj vb. lekeler
  • Donmuş yağ ve pas lekeleri
  • Mermer, fayans ve derz lekeleri
  • Araç içi, koltuk ve paspas lekeleri

Hızlı ve etkili bir şekilde gider.

Çok amaçlı temizliği mümkün kılan ürün, pek çok kişi tarafından kullanılmakta ve olumlu yorumlar almaktadır. Magicbor kullananlar, ürünün kısa sürede her yüzeyde etkili sonuçlar verdiğini ve bu durumun uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirildiğini ifade etmektedir. Sizler de her alanda başarılı bir temizliğe ulaşmak ve ortamın bahar kokusu ile dolmasını istiyorsanız eğer ürünü alabilir ve inatçı lekelerden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Ürün bünyesinde yer alan özellikler, yüzeyde lekelerin kalmasını önler ve bunu kısa süre içerisinde sağlar.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*