Etrexin Jel Fiyatı, Faydaları ve Yan Etkileri, Kullanıcı Yorumları

Ergenlik dönemi her bireyin geçirmiş olduğu ağrılı ve sancılı bir dönemdir. Bu dönemlerde sürekli olarak cildimiz değişime uğrar ve bundan kaynaklı olarak vücudumuz belirli tepkiler verir. Kimi zaman dış görünüşümüz hakkında farklı düşüncelere kapılırız. Dış görünüşümüz ise büyük çoğunlukta sivilce ve akneler dolayısı ile yorumlara maruz kalır. Asla geçmeyeceğini düşündüğümüz veya asla çıkmamasını istediğimiz bu lekeler ve akne, sivilce türü iltihaplanmalar için çare arıyorsanız Etrexin jel sizler için bu durumu kökten halletmeye çalışıyor.

Etrexin Jelin Yararları

Bilindiği üzere vücutta çıkan akne ve sivilcelerin yanı sıra kitle şeklinde çıkan sivilceler de vücutta iz bırakır. Etrexin jel temel olarak vücutta çıkabilecek bir potansiyele sahip olan aknelerin ve sivilcelerin çıkmasını önceden engellemeye veya bu akne ve sivilcelerin daha küçük ve daha az iz bırakacak şekilde çıkması için vücut dengesini düzenlemeye çalışır. Bunan ayrı olarak sürekli olarak vücutta çıkan ve iz bırakan akne ve sivilcelerin önceden çıkmasını engellemesi dolayısı ile izlerin vücudumuzda leke şeklinde kalmasını da engellemektedir.

Etrexin jel yalnızca bu sivilcelerin yok edilmesi için değil ayrıca deri altında meydana gelen kabarcıklar ve unun yanı sıra deri altındaki yağ dengesinin de sağlanması konusunda oldukça başarılıdır. Bu sayede yüz bölgemizde kitlesel yağ birikmelerine karşı da dayanıklı ve kullanışlı bir jel olma özelliği taşır.

Etrexin Jel Yan Etkileri

Hamile ve alerjilere sahip olan kişiler için önerilmeyen Etrexin jel özellikle kullanımı sırasında ciltte soyulmalara neden olabilir. Böyle durumlarda kullanımını azaltıp devam etmelisiniz. Etrexin jel kullanımının vücutta yaptığı etkinin gözle görülmesinin 6 ile 8 hafta arasında olduğu da bilinmelidir. Bu jelin kullanımı sırasında farklı ilaçların kullanımını oldukça az seviyeye hatta olabiliyorsa tamamen kullanmamaya özen gösterilmelidir. Bu sayede hem jelin vücut üzerinde bırakabileceği yan etkiler azaltılabilir hem de daha iyi bir sonuç alınabilir. Egzama ve benzeri rahatsızlıklara sahip olan kişiler için ise kullanımları kesinlikle önerilmemekle beraber ilacın yan etki yaratacağı da bilinmelidir. Jelin vücutta oldukça iyi bir sonuç verecektir.

Etrexin Jel Fiyatı

Etrexin jel fiyatı, tüm eczanelerde 21,80 TL’dir.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*