Tamek Mörş Maaşları, İş Başvuru ve Çalışma Şartları 2021

Daha önceden Tamek gibi birçok firmanın mörş çalışma şartlarını ve maaşlarını sizler için araştırmış, ele alarak sizlere net bilgiler aktarmayı başarmıştık. Bu sefer de Tamek gibi büyük bir markanın mörş maaşları ve çalışma şartları merak edilince, bu durumun da araştırmasını yaptık ve net bilgiler ele alabildik. Peki bakalım Tamek gibi dev bir firmada, mörş pozisyonunda çalışırsanız hangi şartlarda çalışırsınız ve ne kadar maaş alırsınız?

Tamek Mörş Çalışma Şartları

Tamek firmasında personellerin günlük çalışma süreleri 8 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca personellere haftada bir gün izin hakkı tanınırken, bu izin günü sevkiyat olmayan günlerde yani Pazar günlerinde verilir. Ayrıca firmada yıllık sürenizi doldurursanız, diğer firmalarda olduğu gibi yıllık izin hakkınızı da kullanabilirsiniz.

Firmada mesai saatlerinizin dışında, hiçbir şekilde mesai yapamazsınız. Ayrıca mesai ücreti almanız da söz konusu olmayacaktır. Fakat resmi tatil günlerinde çalışırsanız, o günün maaşını %100 zamlı olarak alabilirsiniz.

Tamek Mörş Maaşları

Firmada mörş olarak çalışan personellere net olarak asgari ücret verilmektedir. Ayrıca sevkiyat sırasında personelin harcadığı para da, yol masrafı olarak personele iade edilmektedir. Son olarak Tamek firmasının yemek masraflarını da karşıladığını söyleyebiliriz. Yemek ücretleri, personele özel olarak  tahsis edilen multinet benzeri kartlara yatırılmaktadır.

Kısacası firmadaki imkanlarınız Asgari Ücret + Yol Ücreti + Yemek şeklinde olacaktır.

1 Yorum var

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*