Garanti Bankası Kaçta Açılıyor? – Garanti Bankası Açılış Saati

Bankalar, paramızı güvende tutabilmemiz ve iyi bir şekilde yönetebilmemiz için bizlere yardımcı olan yatırım araçlarıdır. Paramızı daha güvende tutan bankalar, günümüz teknolojisiyle de müşterilerini memnun etmeden bırakmıyor. Müşteri hizmetleriyle, internet bankacılığıyla ve daha da gelişen teknoloji ağıyla müşterilerinin daima paralarını yönetmesine fırsat veren bankaların, şu sıralar açılış saatleri merak ediliyor. Özellikle ülkemizin en büyük bankalarından birisi olan Garanti Bankası’nın açılış saati merak konusu olmuş durumda. Peki bakalım Garanti Bankası saat kaçta açılıyor?

Garanti Bankası Kaçta Açılıyor?

Garanti Bankası, tıpkı diğer bankalarda olduğu gibi sabah 09:00’da açılır ve işlemleri almaya başlar. İşlemlerine hızlı bir şekilde devam eden banka personelleri, saat 12:30 gibi 1 saatlik öğle tatili yaparlar. 1 saatlik süren öğle arasında yemek yiyen ve diğer ihtiyaçlarını gideren banka personelleri, saat 13:30’da yeniden yerlerine gelirler ve işlemleri yapmaya devam ederler.

13:30’da yeniden işlemlere başlayan banka, saat 17:00 sularında da işlemleri durdurur, sistemi kapatır ve banka tamamıyla kapalı konuma getirilir. Diğer bankalar, bazı zamanlar işlemleri yarım saat daha almaya devam eder ve 17:30 sularında banka tamamen kapatılır. Fakat Garanti Bankası’nda durum böyle değildir ve çalışma saatleri anlık olarak belirlenmiştir.

Kısacası Garanti Bankası’nda işiniz varsa, 17:00 saatine kadar banka şubesine giderek işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*