ING Bank Çay ve Temizlik Personeli Alımı – ING Bank İş İlanı 2021

Uzun zamandır ülkemizde hizmet vermeye devam eden ve müşteri potansiyelini günden güne arttıran ING Bank, 2019 dönemine girerken yeni personeller alacağını duyurdu. 2019 başlangıcında personellerini hazır olarak şubelerinde görmek isteyen banka, çoğunlukla temizlik ve çay personelleri alacak. Aynı zamanda bu personel alımları için de başvurular başlamış durumda. Peki bakalım başvuruları nasıl yapabiliriz?

ING Bank Temizlik Personeli Alımı

ING Bank, yıllardan beri en iyi şubeleri barındıran bankalardan birisidir. Şubelerindeki temizliğe fazlasıyla ilgi gösteren ve temiz bir işlem ortamı oluşturmak isteyen ING Bank, yeni dönemde temizlik personelleri alacak. Eğer daha önce böyle bir işte çalıştıysanız veya yapabileceğinizi düşünüyorsanız bankanın web sitesine girerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yoğun bir tempoda çalışacağınızı da unutmamanız gerekiyor.

ING Bank Çay Personeli Alımı

ING Bank, 2019 dönemine girerken çay personeli alımı da yapacak. Çay personeli görevlileri, bankada uzun süre bekleyen müşterilere çay ve çeşitli içecek ikramında bulunmaktadır. Ayrıca bankada yoğun bir şekilde masa başı çalışan personellere de çay ikramı yapılacaktır. Yoğun bir iş ortamı olacağı için, çay servisi biraz yorucu olacaktır. Eğer ING Bank gibi yoğun bir bankada çalışabileceğinize inanıyorsanız, bankanın web sitesi üzerinden iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ön başvurunuz onaylanırsa, banka sizi mülakata çağıracaktır ve olumlu/olumsuz karar verecektir.

Başvuru için tıklayın.

3 Yorum var

  1. Merhaba öncelikle bende sizlerle birlikte çalışmak isterim daha önce havalanıda avukat yanında çalıştım çok ihtiyacım var düzenli bir şekilde iş

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*