Vakıfbank Çay ve Temizlik Personeli Alımı – Vakıfbank İş İlanı 2021

Çiftçilere karşı tutumuyla da bilinen ve yıllardan beri ülkemizde başarılı hizmetlere olanak sağlayan Vakıfbank, gerçekten de bankacılık sistemleriyle müşteri kitlesini fazlasıyla memnun etmeyi biliyor. Özellikle müşterilerinin titizliğine de önem veren Vakıfbank, hem çay alanında hem de temizlik alanında personellerini bol tutmayı biliyor. Vakıfbank’ın  yaptığı yeni duyurularına göre, yeni personel alımları yapılacak. Özellikle çay servisi ve temizlik alanında alınacak personeller için başvurular başladı. Peki Vakıfbank, bu personelleri neden alacak ve nasıl alım gerçekleştirecek?

Vakıfbank Temizlik Personeli Alımı

Vakıfbank’ın birçok şubesine gittiğiniz zaman, genellikle şubelerin tertemiz olduğunu görebilirsiniz. Banka, kendi müşterilerine ve personellerine özen gösterdiği için temizlik konusunda da bir hayli hassas davranıyor. Bu nedenle yeni döneme girilirken, Vakıfbank temizlikçi personellerinin sayısını arttırmayı hedefliyor. 2019 alımları için şimdiden başvurular başladı.

Vakıfbank Çay Personeli Alımı

Herhangi bir bankanın veya Vakıfbank’ın müşterisi iseniz ve uzun bir işiniz varsa beklemek zorunda kalmışsınızdır. Tabii ki oturduğunuz süre boyunca, size bir çay ikram edilmiştir. Bu gibi durumlar müşteriyi son derece memnun ettiği için, Vakıfbank temizlik görevlisi alımının yanında bir de çay personeli alımı gerçekleştirecek. Bankaya başvuruda bulunabilmeniz için, bankanın resmi sitesine girmelisiniz. Ön başvurunuz onaylandıktan sonra mülakata davet edilirsiniz ve mülakatı başarıyla geçerseniz işinize başlayabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

 

1 Yorum var

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*