2021 Subaru Impreza Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi – Subaru Impreza Alınır Mı?

1992 yılından beri Subaru’nun amansız çalışmalarıyla ortaya çıkan Impreza serisi, bugüne kadar hep aile otomobili olarak bilinmiştir. Gerçekten de büyük bir aileye fazlasıyla yetecek olan araç, 2018 yılının yenilenmiş yüzüyle karşımıza geliyor. Olumlu yönden güçlendirilmiş 2018 model Impreza, günümüz teknolojisini yakından takip edecek ve sürücülerini asla yarı yolda bırakmayacak gibi görünüyor. Peki bakalım 2018 Subaru Impreza bizlere neler verecek?

Impreza Yapılan Değişiklikler

Diğer modellerine göre makyajlı bir kasa yapısıyla karşımıza gelen 2018 Impreza’da, ön tampon ve ön ızgara kısımlarında değişikliğe gidilmiş. Daha şık bir duruşa sahip olan yeni model, tam dengeli bir araç olmuş diyebiliyoruz. Ayrıca aracın iç kısmında da, gösterge panelinde değişikliğe gidildiğini söyleyebiliriz.

2018 Subaru Impreza Genel Özellikler

2018 Subaru Impreza araçta 2.0 lt Boxer turbo beslemeli ve benzinli motor kullanılıyor. 268 ps oranında güç üretmeyi başaran yeni model, 8 tarafa da ayarlanabilen spor koltuklara sahip. Dokunmatik ekran yönünden yerini koruyan araçta, 4.3 inçlik bir bilgi sistemi ekranı barındıracak. Ayrıca aracı daha iyi kontrol edebilmek adına turbo basıncının ve yağ sıcaklığının içeriden ayarlanabildiğini söyleyebiliriz.

Güvenlik açısından inceleyecek olursak, Impreza’nın trafik ışıklarında bile durma özelliğine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca gerektiğinde fren yapmayı bilen araç, yokuş olan bir yerde durup ayağınızı frenden kaldırmanıza imkan tanıyabiliyor. Aracın en dikkat çeken özelliklerinden birisi de güçlü fren sistemi diyebiliriz.

2018 Subaru Impreza Fiyatı

Bu kadar donanımlı bir aracın fiyatını merak etmemek olmaz tabii ki. Aracın fiyatı, diğer modellere göre yükseltilmiş. Araç, şuan için 39.455 dolardan alıcısını bekleyecek.

2 Yorum var

  1. Bu Araba Markasını İlk Kez Duyuyorum,Ama Güzel Olduğunu Düşünüyorum Fiyatı Uygun Sayılır Ama Daha İyi Fiyatlara Verebilirler Bu Tarz Araçları.Bu Araba Hakkında Bizi Bilgilendirdiğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*