Garanti Bankası Staj Başvurusu Nasıl Yapılır? Garanti Bankası Staj Başvuru

Türkiye’de tüm yatırım olanaklarıyla ve çeşitli kampanyalarıyla adını duyurmayı başaran Garanti Bankası, staj yapma imkanı bulunan öğrenciler için staj başvurusu olabileceğini açıkladı. Kendi bünyesine stajyer alımı yapacak olan Garanti Bankası, önceliği ise staj yapma zorunluluğu olan öğrencilere verecek.

Üniversite 3 – 4.sınıf Öğrencileri İçin Staj

‘’Garantili Gelecek’’ kapsamıyla bünyesine stajyer öğrencileri katmayı hedefleyen Garanti Bankası, yeni dönemde en az 1.200 genç insanı yetiştirmeyi hedefliyor. Bu nedenle staj sistemini değiştiren ve sistemi tamamen teknolojik ortama uyarlayan Garanti Bankası, hem yaz hem de kış sezonu için staj imkanı veriyor. İstenirse yaz döneminde (Haziran – Ekim) öğrenciler 5 hafta 3 gün staj eğitimi alabilecekler. Bunun yanı sıra kış döneminde (Ekim – Haziran) öğrenciler 8 hafta 2 gün staj eğitimi alabilecekler.

Garantili Gelecek Staj Programı

Garantili Gelecek staj programıyla beraber, banka artık staj hakkında tüm bilinen şeyleri unutturmak için çalışacak. Staj yapmak isteyen öğrenciler, artık Garanti Bankası kapsamında masa başı işler yapmak yerine, yapılan işlemlerde daha etkin rol oynayabilecekler. Bu nedenle sıradan bir staj dönemi, artık akıllardan silinecek.

Garanti Bankası Staj Başvurusu

Garanti Bankası staj başvurusu yapabilmeniz için, bankanın stajyer alım dönemlerini takip edebilirsiniz. Başvurunuzu ise bankaya  www.garanti.com.tr/garantilikariyer adresinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*