Anadolubank Çay ve Temizlik Personeli Alımı – Anadolubank İş İlanı 2021

Anadolubank, yıllardan beri ülkemizde hizmet veren bankalardan birisidir. Kesintisiz hizmetiyle ve güler yüzlü çalışanlarıyla anında iş yapan ve bu sayede müşteri kitlesini arttırmayı başaran banka, personel konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Özellikle şubelerindeki ikram ve temizlik konusuna bir hayli dikkat eden Anadolubank, her geçen dönemde çay ve temizlik personelleri almaktadır. 2019 döneminde de bu iki açık  iş pozisyonunda personel alacağını duyuran bankanın, başvuru durumunu ve kriterlerini inceliyoruz.

Anadolubank Temizlik Personeli Alımı

Anadolubank, uzun yıllardır tüm şubelerinde temizlik konusuna dikkat etmiştir. Her yeni dönem personel alımı gerçekleştiren bankada, fazladan personel bile bulunmaktadır. Ayrıca yine bu dönemde de personel alacağını söyleyen Anadolubank, kendi internet sitesinde kriterlerini açıkladı. Bankanın kriterlerine göre başvuruda bulunacak insanların, son derece temizliğe önem vermesi gerektiğini ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurması gerektiğini belirtiyor.

Anadolubank Çay Personeli Alımı

Anadolubank gibi dev bir bankada, müşteri kitlesi daima yoğun oluyor. Tabii ki bazı müşterilerin işleri hemen bitemeyebiliyor. Bu nedenle bekleme alanlarında  oturan veya danışman masalarında oturan müşterilere, çay ikramında bulunulabiliyor. Yeni dönemde çay personeli alımı yapacak olan Anadolubank, çaycılık konusunda kendine güvenen insanları internet üzerinden başvuruya davet ediyor. Eğer internet üzerinden yapılan başvuru onaylanırsa, mülakata çağrılıyorsunuz. Mülakatınız da başarıyla sonuçlanırsa, artık yeni işinize başlayabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

 

1 Yorum var

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*