YouTube Beğeni Hilesi – YouTube Beğenisi Nasıl Yükseltilir?

YouTube, ülkemiz tarafından da yıllarca kullanılan video paylaşım platformlarından birisidir. Özellikle son dönemlerde ülkemiz vatandaşları tarafından açılan kanallar, zor bir büyüme süreci içerisine giriyor. Bu nedenle beğenisini arttırmak isteyen kanal sahipleri ise, farklı yollar aramak istiyor. Peki YouTube beğeni hilesi nasıl yapılır?

YouTube Beğeni Hilesi

YouTube beğeni hilesini yapabilmemiz için Ytsub Pro altyapısını kullanacağız. Tabii ki siteye girip üyelik oluşturduğumuzda, kanalımızı siteye ekleyeceğiz ve farklı bir hesabımızı da bu uygulama için feda edeceğiz. Ytsub Pro uygulamasıyla videolarınıza beğeni yollarken, bu işlemin günlük 15-20 sınırında kalmasına özen gösterin. Eğer bir gün içerisinde 20’den fazla beğeni atarsanız, YouTube sistemi bu beğenileri 24 saat içerisinde otomatik olarak silecektir.

Ytsub Pro Nasıl Kullanılır?

www.ytsub.pro üzerinden ulaşabileceğiniz sistem, beğeni problemini tamamen ortadan kaldıracaktır. Havuz sistemiyle çalışan Ytsub Pro, sizden bir hesabınızı feda etmenizi isteyecek. Çünkü bu hesapla farklı kanallara abone olacak, videolara beğenecek ve bunun karşılığında da kendi kanal videolarınıza beğeni gönderebileceksiniz.

Sign in with your Google Account, then enter kısmında size tek kullanımlık bir doğrulama kodu verilecektir. Aynı zamanda site, youtube.com/activate alanından alacağınız kodu da sizden isteyecektir.

Doğrulama kodunuzu girdikten sonra açılacak pencerede, Google hesabınızı göreceksiniz. Bu alandan erişime izin verdiğinizde, artık site sizin YouTube kanalınızı yönetebilecek. Başarılı bir şekilde kanalınızı bağladıktan sonra, siteye geri dönerek kontrol paneline girmelisiniz.

Auto Like alanına tıklayarak, beğeni gönderim alanına erişmemiz gerekiyor. Karşımıza çıkan pencereye de video linkinizi ekleyerek, gönderim işlemine başlayabilirsiniz.

1 Yorum var

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*