2021 Audi Q3 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi – 2021 Audi Q3 Alınır Mı?

2018 yılında yepyeni tasarımlarıyla ve çalışmalarıyla tekrardan kendini hatırlatan ve gün yüzüne çıkan Audi, yeni Q3 serisiyle ilgi odağı olmayı başarıyor. 2018 yılında tanıttığı ve ürettiği Q3 serisiyle ön plana çıkan Audi’nin yeni 2018 Audi Q3 modelini inceleyeceğiz.

2018 Audi Q3 Araç İçi Konforu

Araç satın alırken alacağı araçta özellikle konfora önem veren insanlarımız, Q3 tercihi yapacak gibi görünüyor. Aracın dış tasarımı zaten mükemmel bir yapıya sahipken, iç konforundan da biraz bahsedebiliriz. Dört teker çekiş sistemiyle son derece güçlü bir performans sunan araçta 7 ileri otomatik vites seçeneği bulunuyor. Aracın iç hacmi bir hayli geniş olduğu için de, özellikle geniş ailelerin ilk tercihi olacak gibi görünüyor. Kullanım kolaylığı, yol tutuşu ve rahat konforu sayesinde kullanıcılara son derece güzel anlar yaşatacak olan Q3 modeli, eski yapılardan da izlere yer verecek.

2018 Audi Q3 Fiyatları

2018 Audi Q3 modelinin, kesinlikle performans fiyat özelliğini karşılaması bekleniyor. 1.4 Motor seçeneği olan Q3 modeli, Türkiye’de yaklaşık olarak 324 bin TL fiyat etiketine sahip olacak. Bunun yanı sıra Q3 COD serisi ise 335 bin TL başlangıç fiyatına sahip olacak. Tanıtımından bu yana büyük ilgi toplayan araç, büyük ihtimalle satış zamanı da ilgileri üzerine çekecektir.

2 Yorum var

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*