Günaydın Steak House Maaşları, İş Başvuru ve Çalışma Şartları 2021

Henüz yeni yeni işleri yola koymaya başlayan Günaydın Steak House firması, büyük bir et lokanta zinciridir. Et pişirme bünyesinde çalışmak isteyen personel adaylarımız da, doğal olarak firmanın çalışma şartlarını ve maaşlarını derin bir incelemeye alıyor. Bizler de, personel adayları için firmanın çalışma şartlarını ve maaşlarını inceledik. Peki bakalım Günaydın Steak House firmasında çalışacak personeller hangi şartlarda çalışabilir ve ne kadar maaş alır?

Günaydın Steak House Çalışma Şartları

Günaydın Steak House firması vardiyalı bir iş disipliniyle beraber çalışmaktadır. Ayrıca firmada çalışan tüm personellerin çalışma süreleri de 12 saat olarak belirlenmiştir. Sabah 08:00’de iş başı yapan personeller, akşam 20:00’da paydos eder. Ayrıca diğer vardiyada çalışan personeller de sabah 10:00 akşam 22:00 arası çalışmaktadır.

Firmadaki SSK priminiz, aldığınız maaş üzerinden yatar ve personellere haftada bir güne mahsus istirahat izni verilir.

Günaydın Steak House Maaşları

Günaydın Steak House firmasında çalışan personeller, 1.200 ile 1.700 arasında maaş almaktadır. Ayrıca az önce de bahsettiğimiz gibi SSK primleri, alınan maaşlar üzerinden yatış göstermektedir. Bunun yanı sıra büyük ve dolu bir işletme olan firmada, güzel bahşişler kazanarak gelirinizi çok daha yukarılara çekebiliyorsunuz.

Şimdilik Günaydın Steak House firmasının çalışma şartları ve maaşları bu şekilde sıralanmıştır.

 

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*