Madame Coco Maaşları, İş Başvuru ve Çalışma Şartları 2021

Ülkemizde her geçen yıl kendini daha da fazla geliştiren ve bayilik verebilecek konumlara kadar ulaşan Madame Coco, Türkiye’nin en büyük giyim perakende zincirlerinden birisidir. Kısa zamanda büyük bir gelişme gösteren ve yurtdışı satışlarıyla da istihdama katkı sağlayan firma, yeni şubelerini de bayilik yoluyla açmaya devam ediyor. Peki bakalım bu yeni şubelerde çalışmak istesek, hangi şartlarda çalışabiliriz ve ne kadar maaş alırız?

Madame Coco Çalışma Şartları

Madame Coco firmasında personellerin günlük çalışma süreleri 7.5 saat olarak belirlenmiştir. Bu sürece yemek ve çay molalarınız dahil edilmeyeceği için, mağazada günlük geçireceğiniz süre yaklaşık 8.5 saat olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda haftada bir gün izin hakkınız olabileceği gibi, yıllık sürenizi doldurduğunuzda 14+2 günlük yıllık izin hakkına da sahip olabilirsiniz.

Nadiren de olsa mağazada fazla çalışmanız söz konusu olabiliyor. Bu fazla çalışma süreleri için de ek mesai ödemenizi sorunsuz bir şekilde alabiliyorsunuz.

Madame Coco Maaşları

Madame Coco firmasında çalışan personellerin neredeyse tümü aynı ücreti kazanmaktadır. Yani firmada yeni işe başladıysanız alacağınız ücret asgari ücretten %10 daha fazla olacaktır. Aynı zamanda adınıza tanımlanan multinet benzeri kartlara da her ay yemek ücreti adı altında ödeme yapılır. Yemek ödemesi de yaklaşık 250 TL ile 350 TL arasında değişkenlik gösterebilir.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*