Ayakkabı Dünyası Maaşları, İş Başvuru ve Çalışma Şartları 2021

Ayakkabı denilince kaliteli firmalar arasından Ayakkabı Dünyası’nı her zaman görebiliriz. Ülkemiz çapında büyük bir gelişme yaşayan ve şubelerini zamanla arttırmayı başaran Ayakkabı Dünyası, birçok insanımız tarafından merak edilen bir firmadır diyebiliriz. Özellikle böylesinde dev bir firmada işe başlamak isteyen insanlarımız, firmanın hem çalışma şartlarını hem de maaşlarını merak ediyor. Bizler de sizler için Ayakkabı Dünyası’nın maaşlarını ve şartlarını inceledik. Peki bakalım Ayakkabı Dünyası firmasında çalışacak personeller hangi şartlara sahip olacak ve ne kadar maaş alabilecek?

Ayakkabı Dünyası Çalışma Şartları

Ayakkabı Dünyası firmasında çalışan tüm personellerin günlük çalışma süreleri 8 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca bu sürece çay ve yemek molalarınız da dahil edilmiştir. Bunun yanı sıra haftada bir gün izin hakkınızın olabileceği gibi, yılınızı doldurduğunuz taktirde 14+2 günlük yıllık izin hakkınızı da kullanabiliyorsunuz.

Firmada fazla çalıştığınızda herhangi bir mesai ödemesi alamıyorsunuz. Lakin resmi tatil günlerinde çalıştığınızda, çalıştığınız günlerin ücreti maaşa ek olarak ödeniyor.

Ayakkabı Dünyası Maaşları

Firmanın maaş konusuna gelecek olursak, ilk önce Ayakkabı Dünyası’nın eski personellerine daha çok önem verdiğini söyleyebiliriz. Lakin firmada yeni işe başlayan personellerin maaşları bile asgari ücretten %30 oranında daha yüksek olabiliyor. Bu nedenle firmanın maaşları dolgundur diyebiliriz.

Firmada prim sisteminin uygulandığı gibi yönetici maaşlarının da 2.500 – 3.000 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*