Huawei Mate 9 Alınır mı?

2.5D kavisli ekranı ile kullananları kendine hayran bırakan Huawei Mate 9, 201 yılında Huawei’nin amiral gemisi görevini üstlendi. Peki Huawei’nin amiral gemisi olan Mate 9 modelinin özellikleri nelerdir? Türkiye piyasasında ne kadar? ve Satın alınılır mı? sorularına gelin birlikte cevap arayalım.

Huawei Mate 9 Özellikleri Nelerdir?

Yeni tasarlanmış Kirin 960 işlemcisi ile Makine Öğrenmesi Algoritması’nın birleşimi sonucunda ortaya çıkartılan Huawei Mate 9, donanım ve yazılım arasında yaptığı bu mükemmel birleşim ile hızlı bir akıllı telefon kullanımı sunuyor. 4000mAh gücünde olan ultra uzun ömürlü pil yapısı, akıllı güç tasarrufu özelliği ile birleştiğinde neredeyse 2 gün yetecek şarj kapasitesine sahip. Üstelik 20 dakikada dolan bu batarya ile, kullanıcılarını kesintisiz bir deneyim sunuyor. Çift kamera özelliği sayesinde kullanıcılarına eşsiz bir fotoğraf deneyimi yaşatacak olan Huawei Mate 9, 4K video özelliği ile de hatıralarınızı ölümsüzleştirmenize yardımcı oluyor.

Elegant tasarım ve sezgisel ara yüzün birleşmesi ile ortaya çıkartılan EMUI 5.0 yeni ara yüzü ile Huawei, Mate 9 modeli ile kullanıcılarına akılda kalıcı bir rahatlık sunmaya başladı.

Huawei Mate 9 Plus Ne Kadar?

Fiyat & Performans oranına bakıldığında sadece 600 mbps ağ kapasitesi ile bile üstün bir başarı gösterebilecek olan Huawei Mate 9, çift sim kart özelliği sayesinde kullananlara kolaylık sunmayı hedefliyor. Onlarca farklı ve kullanışlı özelliğe sahip olan Huawei Mate 9’u 2759 Türk Lirası’ndan Vatan Bilgisayar’dan temin edebilirsiniz.

Huawei Mate 9 Plus Alınır Mı?

Huawei, yeni çıkarttığı Mate 9 modeli ile telefonun arkasına yerleştirdiği parmak izi okuyucu sayesinde kişisel bilgilerin güvenliğine verdiği önemi bir kez daha gösterdi. “Kapıda servis” hizmeti sunan Huawei, garanti kapsamına gösterdiği özen sebebiyle tercih edilebilecek telefonlar listesine adını çoktan yazdırdı.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*