2019 Isuzu D-Max

Isuzu D-Max Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi – Isuzu D-Max Alınır mı?

Isuzu D-Max Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi – Isuzu D-Max Alınır mı?

Isuzu D-Max, yeni yüzü ve tasarımı ile yenilirken, pick-up dünyasında en çok tercih edilen modeller arasında yerini korumaya da devam ediyor. İlk defa değişime uğrayarak, kasası yenilenen Isuz D-Max, 2. Nesliyle de adından söz ettirmeyi başarıyor. Bu modelinde ise en çok dikkatleri çeken aracın makyajlanmış olmasıdır.

Yeni modelinde motorda küçülmeyi tercih eden 2017 model Isuzu D-Max, performans açısından herhangi bir kayba uğramıyor.

Yollarda 15 yıla aşkın süredir bulunan ve değerini asla kaybetmeyen Isuzu, yeni modeli D-Max’ı genişletilmiş donanım seçenekleri ile birlikte LED gündüz farları sayesinde daha modern bir hale getirmiştir. Segmentinde önemli rakipler bulunan Isuzu D-Max kendini yenileme gereksimi duyarken, 2. nesli ile bir adım öne çıkmayı hedefliyor.

2019 Isuzu D-Max

Isuzu D-Max Genel Özellikleri

2019 Model Isuzu D-Max aracın genel özelliklerine bakacak olursak, özellikle aracın ön kısmında büyük yenilikler yapıldığı dikkatlerden kaçmıyor. Ön ızgarada fazla değişikliğe gitmeyi tercih eden Isuzu D-Max modelinde aydınlatma sisteminde de gündüz LED aydınlatma tercih ediliyor. Aynı zamanda şirket, logosunda da daha büyük bir tasarımı tercih ederken, yaptığı makyaj çalışmaları sayesinde de motor kaputunda fazlaca değişiklik yapmış.

2019 Model Isuzu D-Max yandan bakıldığı zaman bir değişiklik yapılmadığı görülürken;  makyaj özelliği sayesinde tam 13 farklı renk seçeneği sunuluyor. Şirket, araca elit bir görünüm kazandırmak isterken, krom kaplama kullanılarak etkileyici bir görünüm kazanması sağlanmaktadır.

Isuzu D-Max modeli için iç tasarıma çok önem verilmezken, sağlamlık ve dayanıklılık özellikleri ile araç dikkat çekiyor. Koltuklarda deri döşemeyi tercih edilen araç, konforun ön plana çıkmasını hedeflerken; iç kabinde genişliği ile de ciddi bir ferahlık sunuyor.

2019 Isuzu D-Max

Isuzu D-Max Teknik Özellikler

Son dönemlerde otomobil meraklıları tarafından çok fazla tercih edilen 2019 model Isuzu D-Max, motor konusunda yeni özellikleri ile dikkat çekmeyi bekliyor. Daha önce 2500 litre motor ile performans sağlayan Isuzu D-Max, 2019 modeli için 1900 litre yeni motoru tercih ediyor. Araç 3600 devre ulaştığında 164 beygir güç üretiyor. Aynı zamanda yakıt olarak ekonomik olan araç, 100 kilometrelik mesafede 8,7 litre yakıt tüketiyor.

1 Yorum var

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*