6 GB RAM’li Asus ZenFone 4 Pro Tescillendi!

ZenFone 4, ZenFone 4 Selfie, ZenFone 4 Selfie Pro ve ZenFone 4 Max’in az dört yeni Asus akıllı telefonu 17 Ağustos ayında duyuracak.

Yalnız Asus’un diğer dört markası olan  ZenFone 4 Pro ile beraber açıklayabileceği beşinci bir akıllı telefon mevcut ve bu da aslında yılın diğer zamanlarında şirketin yeni amiral gemisi olabilir.

Standart ZenFone 4’ün dışında, Pro sürümü son derece iyi bir SoC (sistem-on-chip) ve daha fazla RAM barındırıyor. Şans eseri, telefon son zamanlarda karşılaştırma alanına giren GFXBench’de göründü, bu sebepten dolayı özellikleriyle ilgili bir kaç bilgi gün yüzüne çıkmış oldu.

Yeni başlayacak olanlar için Asus ZenFone 4 Pro, Qualcomm’un yeni Snapdragon 835 işlemcisi ve bir Adreno 540 GPU (grafik işlemci birimi) ve 6 GB’dan daha az RAM ile beraber geliyor.

Buna ek olarak akıllı telefon 64 GB’lık dahili belleği ve muhtemelen arka kısmında 12 megapiksellik bir çift kamera bulunacak.

Bununla beraber daha önce verilen bir raporda, telefonun diğer fonksiyonları dikkat çekiliyor; tam çözünürlüğe sahip (1080p) 5.5 inçlik bir ekran ve 3.600 mAh’lik bir pil bulunuyor. Ayrıca akıllı telefonyalnızcaadece 650 $’a, Avrupa’da ise 550 $’a satışa sunulacak

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*