Google Takvim Yeni Özellikler ile Güncellendi!

Google Takvim, özellikle büyük etkinlikleri, organizasyonları, görüşmeleri ve büyük toplantıları ele alma özelliği gibi daha fazla özellik eklemek üzere güncellendi. Yeni gelecek güncelleme bir çok kişi tarafından olumlu karşılandı ve heyecan artıyor. Bu özellik, toplantıya katılmayı kabul veya reddeden bireyleri otomatik olarak ekleyip ve ardından kaldırarak 200’den fazla katılımcıyı kapsayan etkinlikler planlamanıza olanak tanır. Böylece davet konusunda istenilen bir dereceye gelinecek, google takvim sayesinde bir çok kişiye ulaşım sağlanacak.

Güncelleme tüm son google kullanıcılarına dağıtılacak ve özellik bir kaç günlük süre zarfında herkese ulaşacaktır. Bu Google Takvim güncellemesiyle, 200’den fazla bireye sahip büyük etkinlik organizatörleri, artık konuk listelerini Google E-Tablolar’a dışa aktarmak üzere  web üzerinde Takvimi tercih edebilir ve toplam katılımcı sayısını da ekstra olarak görüntüleyebilir. Böylece yapılması uzun süren işlemler, bu uygulama ile daha basit bir hal almaktadır.

Büyük gruplar üzerinden etkinlik düzenleyen organizatör, konukların verdiği yanıtlarını, e-posta adresini ve eklenen tüm notları görebilir. Organizatör 200 veya daha fazla kişilik gruba yönelik düzenleme haklarına sahip ise eğer etkinliği olayın orijinal takviminde açıklığa kavuşturabilir.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*