OnePlus 5 için Yeni Güncelleme Yayınlandı!

Abartılı bazı söylentilere rağmen One Plus 5, kullanıma sunulduğu zamandan bu yana kullanıcılar ve eleştirmenler tarafından son derece iyi karşılandı. Bununla beraber, 4K çözünürlükte videolar kayıttayken, görüntü sabitleme eksikliği bir çok kullanıcı tarafından fark edildi. Şimdi OxygenOS 4.5.7 güncellemesi ile beraber şirket, nihayet 4K video kaydı için, diğer ekstra özellikler, iyileştirmeler ve problem düzeltmeleri için elektronik görüntü sabitleme programını (EIS) ekledi.

OxygenOS 4.5.7 güncellemesi, kullanıcılara bir çok aşamalı bir şekilde yayılıyor ve şirketce gönderilen değişiklik günlüğüne yönelik 4K kayıt için EIS özelliğini de getiriyor. Habersiz olan kullanıcılara, bu özellik, kullanıcıların titrek videolar kaydetmesini gidermek için görüntü sabitleme yapacaktır.

Elektronik görüntü sabitleme dışında yeni güncelleme, akıllı telefonlarında yazı tiplerini tam olarak değiştirmeyi seven kullanıcılara daha yüksek özelleştirme seçeneğini getirecek ve yeni bir OnePlus Slate fontunun da geldiğini söylemek isteriz. OxygenOS 4.5.7 güncellemesi ek olarak, OnePlus 5 için Temmuz güvenlik düzeltme eki ve en son GMS (Google Mobil Servisler) ile beraber gelecek. Şirket, bu güncellemede Wi-Fi bağlantısı, otomatik arka ışık ve pil bekleme ömrü ayarlamaları için yenilikler yaptığını söylüyor.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*