İnternette bulunan Nokia 8’in Yeni Benchmark Sonuçları!

Nokia 8 amiral gemisi akıllı olarak nitelendirdiği telefonun, 16 Ağustos’da Londra’da bulunan HMD Global etkinliğinde açılığa kavuşturma yüksek ölçüde bekleniyor. Şimdilerde, Nokia 8 akıllı telefonun yeni fotoğrafları ekranda gösterge özellikleri olduğunun tahminlerini yapılmasını sağladı.

Fotoğraflar, geçmişte Nokia 8 ile de alakalı olan TA-1012 model numaralı SlashLeaks’de tamamen görüldü. Karşılaştırma ölçütüne göre, Nokia 8’inAndroid 7.1.1 Nougat’ta çalıştırılmasına, 4 GB RAM ile eşleştirilmiş Qualcomm Snapdragon 835 SoC tarafından güçlendirilmesine ve QHD (1440×2560 piksel) ekrana sahip olmasına ilişkin düşünceleri sunuyor.

Nokia 8, 559ppi piksel yoğunluğuna sahip şekilde listeli olarak sunuldu ve bunun sonucunda akıllı telefonun 5.2 inç veya 5.3 inç ekrana sahip olacağı kanısına varıldı.

Fakat ne yazık ki korkunç ışıklandırma sebebi ile telefon hiçbir şekilde görünmüyor. Her halükârda, Nokia 8’in estetiğini bilmek için geçmişte çeşitli şekillerde izlenimler yaptık. Geçmişe ait görüntüler, Nokia 8’in navigasyon için yeteri kadar ön çerçeve, kapasitif düğmeler ve altındaki bir parmak izi talanının entegre edileceği bir ev düğmesi olacağını göstermektedir.

Spora metal bir ek gövde ve en büyük vurgu arkada dikey çift kamera şeridi, Carl Zeiss optik gibi görünüyor.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*