Sony’nin Bu Modelleri Android O Güncellemesini Alacak!

Bu aylarda Android 8.0 gelmeden önce Sony’nin O güncellemesini alacak  telefonların listesini tamamen açıklığa kavuşturdu. Bunlara, önümüzdeki ve bu yıl olarak piyasaya çıkan yeni modellerin bir çoğu örnek olarak Sony Xperia XA akıllı telefonu gibi modeller belirtiliyor. Bu modellerde O güncellemesi tamamen olacak. Sözü edilen tüm cihazların Android O alacağı bildirilmesine rağmen, ne zaman geleceklerine dair bilgi paylaşımı yapılmadı.

Gazyekichi tarafınca raporlar halinde sunulan Android O güncellemesini almasına yönelik akıllı telefonların listeleri Sony Xperia X Performance, Sony Xperia XZ’i içeriyor. Sony Xperia XZs, Sony Xperia XZ Premium, Sony Xperia X, Sony Xperia X Compact, Sony Xperia XA1, Sony Xperia XA1 Ultra ve Sony Xperia L1. Listede yer almayan cihazların hiç biri Android 8.0 güncellemesini hiç bir şekilde alamayacak.

Yukarıda yazılı telefonların tümü, pek çok yeni fonksiyon ile gelmesi beklenen Android O’yı full şekilde alacak. Bir sonraki güncelleme hakkında henüz bir bilgi paylaşımı yapılmadı, fakat sıkça tahminler dolaşıyor. Android O’daki pratik deneyimler için Google resmi, Google ile hızlı bir şekilde doldurma, akıllı metin seçimi, bildirim noktaları ve daha ekstra bir çok özellik eklenmiştir.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*