Trump ve Putin İçin Özel 3310 Telefon Baskısı Yapıldı

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan yeni Nokia 3310 için özel baskılar gelmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan G-20 zirvesinde gözler toplantıya yönelmişken, Trump ve Putin için de Rus firma Caviar tarafından değişik bir Nokia 3310 baskısı yapıldı. Peki bu baskılar ne için yapıldı?

İki Lidere Özel Baskı

Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy S8 için Karayip Korsanları serisi üretilmişti. Sınırlı sayıda üretilen bu seri, kullanıcılar tarafından oldukça merakla karşılanmıştı. Bu sıralar G-20 zirvesi olması nedeniyle de 3310 modelleri üzerinde farklı bir baskı konsepti denendi. Cihazlara belli sayılarda Putin ve Trump simgeleri bastırıldı.

Fiyatı Dudak Uçuklattı

Nokia 3310 modellerinin arka kısmına Trump ve Putin’in profilleri basıldı. Basılan profiller kabartma özelliği taşıdığı için de, fiyatı bir hayli dudak uçuklatmaya yetti. Oldukça cazip fiyata satışa sunulan ve orta segment özellikler barındıran Nokia 3310 modelinin baskılı fiyatı tam 2.500 Dolar. Aynı konsept iPhone 7 modeli için de uygulandı. Caviar firması, iPhone 7 modeline de iki liderin profillerini kabartma olarak bastı ve sınırlı sayıdaki baskılı cihazları satışa sundu. Baskılı iPhone 7 fiyatları ise 3.100 Dolardan şuan alıcısını bekliyor. Ayrıca cihazlara baskı dışında da hiçbir şey eklenmedi. Yani cihazlar baskı dışında hiçbir ekstra özellik barındırmıyor. Satışların ve ilginin tam anlamıyla nasıl şekilleneceğini ilerleyen günlerde rahatlıkla takip edebileceğiz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*