Gionee S10 Devrim Yaratacak Özellikleriyle Karşınızda!

Çin’in iddialı firmalarından olan Gionee yeni bir telefon çıkartma hazırlıkları yapıyor. Bu telefonun teknik özellikleri yayınlayan Gionee S10 görünen o ki yüksek özelliklere sahip bir telefon olacak.

Telefonun en önemli özelliğinden bahsedecek olursak cihazın 4 kameraya sahip olması. Son zamanlarda görmeye alıştığımız arkada olan çift kamera bu telefonda da karşımıza çıkıyor. En önemlisi telefonun ön yüzünde 2 adet olan ön kameraya sahip olması.

Nisan ayında Gionee şirketi M6S modelini açıklamıştı ve bu telefonda tam 6.020mAh batarya bulunuyordu. Telefonlarını böyle dikkat çeken özellikler ile üretmesi satış rekorlarını kendi üzerine çekmek istemesinden kaynaklanıyor gibi.

Telefonun arka kameralarının birisinin diyafram değeri F/1.8 sahip buda bizlere karanlık ortamlarda daha net ve daha kaliteli fotoğraflar ve videolar çekmemizi sağlayacak demek. Telefonun kamerasının oldukça geniş bir açıya sahip olması da büyük bir avantaj kılıyor. Kamerasının diğer özellikleri de 3D efektlerini yakalama ve mesafe ölçümü.

İşlemci olarak Mediatek Helio P25 kullanan Gionee, 6GB RAM ve 64GB dahili depolamayla geliyor. Ekran olarak 5.5 inç Full HD bir ekrana sahip telefonun 3.450mAh pil kapasitesi var. Arka kamerası 16 MP + 8 MP çift kamera yer alırken, ön tarafında 20 MP + 8 MP çift kamera yer alıyor. Android 7.0 Nougat ile geliyor.

Performans canavarı olan bu telefonu daha çok fotoğraf çekmeyi seven kişilerin tercih etmesini tavsiye ediyoruz. Fiyat konusunda yaklaşık 380 dolar olarak satılacağı söyleniyor.

 

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*