Hızlı ve Güvenilir Sporcu Gıdaları Protein34

Sporcuların en güvendiği adreslerden biri olarak sizlere en kaliteli, en uygun fiyatlı ve en hızlı sporcu gıdalarını sunmaktan mutluluk duyarız. Sitemiz üzerinden spor yaparken ihtiyaç duyabileceğiniz protein tozlarını, amino asitleri ya da karbonhidrat tozlarını Protein34 güvencesi ile bulabilirsiniz.

Protein Tozu

Protein tozu spor yaptıktan sonra tüm seviyeden sporcular için mutlaka tüketilmesi gereken gıda takviyelerinden biridir. Yalnızca sporcular için değil süt ve et ürünleri tüketmeyen kişilerin de protein ihtiyacını karşılaması için önem teşkil etmektedir. Protein tozu sporcuların egzersiz yaptıktan sonra kas yıkımlarını engellenmesi için kaliteli içeriğe sahip protein tozu tüketmesi gerekmektedir. Protein tozu sayesinde egzersiz sonrası kaslarda oluşan haslar ve yıkımlar engellenir. Bu yıkımları engellemek için yemek de yiyebilirsiniz. Ancak spor yaptıktan hemen sonra yemek yeseniz bile yemeğin sindirilmesi ve kasların onarımı için uygun hale getirilmesi en az 30 dakika olacaktır. Bu süreçte yoğun bir kas kütle kaybı meydana gelecektir. Bu durumu engellemek adına spor yaptıktan hemen sonra protein tozu içmek gerekir. Sitemizde bulabileceğiniz protein tozları sayesinde kas kütle kaybınız ortadan kalkacak, kas dokunuz güçlenecek ve kas onarımınız artacaktır.

Amino Asit

Amino asit sporcuların en önemli yardımcısıdır. Proteinlerin vücut için kullanışlı ve faydalı hale gelmesi için amino asit alımı gerekmektedir. Amino asitlerin en önemli faydalarının başında ise kilo vermeyi kolaylaştırması da gelmektedir. Kilo vermek istemeyen bir sporcu olsanız bir yağların yakılmasına ve mevcut kas kütlesinin artmasına sebep olur. Bu sayede kilo almak isteyen sporcular da kas kütlesini arttırarak istedikleri etkiyi elde edebilir, kilo vermek isteyen sporcular da gereksiz yağ depolarını egzersiz ile yakarak fayda kazanabilir. Amino asitler aynı zamanda bağışıklık sistemini güçlendiren supplementlerdir. Bu sayede sporcular daha dinç, daha enerjik ve daha sağlıklı şekilde spor hayatlarına devam edebilir.

Karbonhidrat Tozu

Karbonhidrat tozu özellikle kilo almak isteyen sporcular için en önemli besin takviyelerinden biridir. Ancak karbonhidrat tozu alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu, karbonhidrat tozunda kullanılan karbonhidratın kalitesidir. Kaliteli içeriğe sahip olan karbonhidrat tozu aynı zamanda kas kütlenizin de artmasına destek olacaktır. Spor yaparken çok daha enerjik ve sağlıklı hissedebilirsiniz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*