Moto E4 Ailesi 5000mAh Batarya Gücüyle Geliyor

Son zamanlarda tanıttığı cihazlarla piyasada yeniden adından söz ettirmeyi başaran Motorola, bu sefer de dev bir çalışma üzerinde uğraşıyor. İddialara göre Motorola’dan 5.000mAh batarya kapasiteli yeni bir A4 tanıtımı gelecek. Bir yandan Moto Z2 ile uğraşan firma, diğer yandan da yeni cihazının bataryası ile uğraşıyor. Özellikle kullanıcılarına şarj problemi yaşatmak istemeyen firma, böyle bir yolu seçmiş olabilir. Peki bu iddialar ne kadar doğru?

Moto A4 Ailesi Geliyor!

Edinilen bilgilere göre Lenovo tarafından iki E4 cihazı tanıtılacak. Moto E4 ve Moto E4 Plus modelleri, son bilgilere göre 17 Temmuz 2017 tarihinde kullanıcıların gözleri önüne serilecek. İddialar normal gidişatını korurken, son iddia fikirleri biraz da olsa değiştirmeye yetti. Çünkü internet sitelerindeki sızıntılara göre yeni Moto E4 ailesinde 5.000mAh kapasiteli batarya kullanılacak. Bu durum, tabii ki iki cihaz için de geçerli değil. 5.000mAh kapasiteli batarya, sadece Moto E4 Plus modeline entegre edilecek. Moto E4 ise, 2.800mAh batarya gücüne sahip olacak.

Moto E4 ve Moto E4 Plus Fiyatları Ortaya Çıkıyor

Cihazlar hakkında daha fazla bilgi elde edilemezken, fiyat konusunda da az çok tahminler ortaya çıkmaya başladı. Moto E4, Plus modeline göre daha ufak boyutta tasarlanacak. Fiyatı da yaklaşık 185 dolar olacak. Moto E4 Plus, normal cihaza göre biraz daha büyük olacak ve batarya gücünden de söz ettirecek. Bu nedenle fiyat da 235 dolar civarında olacak.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*