Microsoft Yeni Yüz Tanıma Programını Tanıttı

Microsoft, son zamanlarda farklı çalışmalarına hız kazandırmaya devam ediyor. Microsoft’un son yaptığı çalışma, yüz değiştiren bir program. Android uyumunu barındıran bu program, yakın zaman önce şirket tarafından yayımlandı. Hep beraber programa bir göz atalım.

Face Swap Eğlenceli Geliyor

Microsoft’un Android cihazlar için yayınladığı yüz değiştirme programı Face Swap, kullanıcıların eğlenerek vakit geçirmelerini sağlayacak. Kendi yüzünüzle bir başkasının yüzünü değiştirebilir, saçlarınız üzerinde de değişik konseptler deneyebilirsiniz. Tabii ki bütün bunları yaparken, bir hayli eğleneceğinizi de söyleyebiliriz.

Face Swap Nasıl Çalışıyor?

Face Swap’ın kullanımı oldukça kolay. Öncelikle cihazınızın selfie kamerasından resminizi çekiyorsunuz ve programa giriş yapıyorsunuz. Programın resim açma bölümüne girdiğinizde de galeri kısmından resminizi bulmalısınız. Resminiz açıldıktan sonra üzerinde farklı değişiklikler yapabilirsiniz. Resim çekecek vaktiniz yoksa, daha önce çekmiş olduğunuz resimleri de galerinizden bularak kullanabilirsiniz.

Karmaşık Bir Yapıya Sahip

Program, biraz karmaşık bir yapıya sahip. Bu durum kullanıcılar için biraz problem olsa da, aslında çok yararlı bir durum. Çünkü programın karmaşık olmasından dolayı, daha fazla hamleye izin veriliyor. Bu sayede fotoğraflar üzerinde daha ince işlemler yapılabiliyor ve gerçekçilik sağlanabiliyor. Program sayesinde cilt renginizi, ışıklandırma ayarlarını, ve saçlarınızı da değiştirebiliyorsunuz. Program şimdilik kademeli olarak yayılıyor. Eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak bu program, kısa süre sonra bütün Android işletim sistemli cihazlarda yerini almaya başlayacak. Önümüzdeki günlerde programın daha fazla cihaza yayılacağını söyleyebiliriz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*