Yenilenen Note 7 Yakında Geliyor

Samsung, bu ay içerisinde büyük ihtimalle yenilenen efsanesini satışa sunmaya başlayacak. Uzun süredir üzerinde çalışılan yeni Galaxy Note 7, şirketin planlarına göre bu ay içersinde satışa sunulacak. Cihaz daha satışa sunulmadan fiyatları da belirlendi. Peki yenilenen Note 7’nin fiyatı ne kadar olacak?

Note FE İsmiyle Geliyor

Güney Kore’de yayımlanan raporlara göre yenilenen Note 7, Note FE ismiyle gelecek. Uzun zamandır aynı cihaz için uğraşıldığı için, hepimiz cihazın ismini Note 7 olarak söylüyorduk. Fakat yayımlanan listeye bakacak olursak, bu durum tamamen değişiklik gösterecek. Ayrıca cihaz fiyatlarının belli olması da, satışın başlamasına az bir zaman kaldığını gösteriyor.

Note FE Hangi Özellikleri Barındıracak?

Yenilenen Note 7, yani Note FE’de öncelikle 4 GB RAM olacak diyebiliriz. 5.7 inç ekran boyutuyla karşımıza gelecek olan cihazda, 12 MP kalitesinde kamera bulunacak. Aynı zamanda şarj problemi de bu telefona pek yansımayacak. Çünkü yenilenen cihazın batarya gücü 3200mAh olacak. Cihaz, yaklaşık olarak 3 milyon veya 4 milyon adet üretilecek. Üretilen ürünlerin 300.000 kadarı da ilk esnada Güney Kore pazarlarında yerini alacak.

Note FE’nin Fiyatı Ne Kadar?

Yayımlanan raporlara göre cihazın fiyatı pek de uçuk değil. Cihaz, 623 dolardan alıcısını bekleyecek. Note FE ile beraber Note 8 serisi de gelebilir. Önümüzdeki günlerde Samsung, yeniden teknoloji piyasasını sallayacak gibi görünüyor.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*