Skout Nedir, Skout Hesabı Nasıl Silinir?

Sosyal tabanlı bir ağ olan Skout, tamamen diğer sosyal medya uygulamalarıyla aynı mantığı içermese de, benzer bir şekilde hizmet vermektedir. 2007 yılından beri faaliyette olan Skout uygulamasının 3 temel alt uygulaması vardır. Birinci uygulamada rastgele arkadaş bulabilir, ikinci uygulamada sadece sanal olarak ülkeleri gezebilir, üçüncü uygulamada ise profilinizi düzenleyerek kendinizi iyi bir şekilde tanıtabilirsiniz. Peki Skout uygulamasına bir hevesle kaydolduysak bu hesabı nasıl silebiliriz? Skout hesabını silmenin iki farklı yöntemi bulunuyor. Peki nedir bu yöntemler?

Hesabı Devre Dışı Bırakın

Tıpkı diğer sosyal medya uygulamalarında yaptığımız gibi, ilk olarak hesabımızı devre dışı bırakmalıyız. Öncelikle Skout uygulamasına girerek, hesabımızın bilgilerinin kayıt olduğu ayarları bulmamız gerekecek. Daha sonra ayarlar kısmından ‘’Devre dışı bırak’’ seçeneğini işaretlerseniz, hesabınız devre dışı bırakılacaktır. Eğer hesabınızın tamamen kapanmasını istiyorsanız, kesinlikle 60 gün boyunca devre dışı bıraktığınız hesaba giriş yapmamalısınız. 60 günün sonunda hesabınız tamamen otomatik olarak kapatılacaktır.

Destek Ekibine Mail Gönderin

Hesabınızın kapanması için 60 günü beklemek veya devre dışı bırakmak istemiyorsanız, teknik ekibe mesaj atarak da hesabınızın kapatılmasını isteyebilirsiniz. Öncelikle mail adresinize girerek, alıcı kısmına ‘’support@skout.com’’ yazmalısınız. Daha sonra konu kısmına ‘’Account Delete’’ mesaj kısmına da ‘’xxx@sizinmailiniz.com’’ yazarak, açıklama olarak da ‘’ I would like to delete my account’’ yazabilirsiniz. Kısa süre sonra hesabınız tamamen kapatılacaktır.

1 Yorum var

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*