Turkcell İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Turkcell, hiç şüphesiz ki ülkemizin en kaliteli operatör firmalarından birisidir. Yıllardan beri ülkemizde hizmet veren ve çeşitli avantajlı fiyatlarıyla kullanıcıları kendisine çekmeyi başaran Turkcell, Turkcell İletişim Merkezlerine (TİM) personel arıyor. Ülke çapında hızla yayılan bu merkezlerde kullanıcıların problemleri dinleniyor, yüklemeler yapılıyor ve çözümler üretiliyor. Peki bakalım Turkcell altyapısında çalışacak olan personeller hangi şartlarla iş sahibi olacak ve ne kadar maaş alacak?

Turkcell Çalışma Şartları

Turkcell firmasında personellerin günlük çalışma süreleri 8 saat olarak belirlenirken, bu sürecin yarım saati de yemek molaları için ayrılmıştır. Kısacası personeller günlük aktif olarak 7.5 saat çalışırlar. Ayrıca vardiyalı bir sistemle günümüze kadar gelen firma, vardiya sistemini de her hafta değiştirmektedir. İlk hafta sabah işbaşı yapan personel grubu, ikinci hafta öğlen işbaşı yapmaktadır.

Personeller, bazı günlerde aşırı yoğunluktan dolayı fazla çalışabilirler. Turkcell ise fazla çalışmanın karşılığını mesai ödemesi olarak personele iade eder. Son olarak belirtelim ki, firmanın belirlediği aylık ciro sizin şubenizde aşılırsa, güzel primler alabilirsiniz.

Turkcell Maaşları

Turkcell firmasında maaşlar, rütbelere göre değişiklik göstermektedir. Firmada 5 rütbe bulunmaktadır ve maaşlar birbirine yakındır. Peki bakalım hangi rütbe ne kadar kazanıyor?

Satış Danışmanları: 1.450 – 1.650 TL arasında maaş alırlar.

Kasa Sorumluları: 1.450 – 1.650 TL arasında maaş alırlar.

Pazarlama Stajyerleri: 1.450 TL maaş alırlar.

Kurumsal Satış Temsilcileri: 1.500 – 1.800 TL arasında maaş alırlar.

Aktivasyon Elemanları: 1.650 – 1.850 TL arasında maaş alırlar.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*