Super Mario Run, Yeniden App Store Kullanıcılarıyla Buluşuyor!

Sevilen oyunlardan biri olan Super Mario Run bugünün belirli vakitlerinde App Store’ den kaldırılmıştı. Şimdi ise yeniden App Store’ ye indirilmek için hazırlanıyor.  Süper Mario Run’ un iOS güncellemesinin geçmişi yine de iki yeni versiyona işaret ediyor. Super Mario yazılımının 3.0.2 ve günümüzün 3.0.3 güncelleme durumu “hata düzeltmeleri” yapıldığı açıklandı.

Nintendo’ nun mali gelir raporunda firma, oyunun iOS ve Android üzerinden hemen hemen 150 milyon defa indirildiğini tüm App Store kullanıcılarına duyurdu. Super Mario Run’ u hâlâ Google Play Store aracılığıyla telefonlarınıza istediğiniz zaman indirebilirsiniz.

2017 Ocak ayında Super Mario Run’ un 78 milyon defa indirildiğini ve tam sürüm için yaklaşık % 5 ödeme yaparak 4 milyona yaklaştığı Apple tarafından açıklandı. Mali kazancı bir hayli yüksek olan Super Mario Run oyununu bu yüzden yeniden App Store’ ye yüklediler. Geçici olarak kaldırılan Super Mario Run oyunu hakkında neden kaldırıldığına dair hala gereken açıklama yapılmadı.

 

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*