Turkcell Çalışma Şartları ve Maaşlar 2021

Turkcell, ülkemizde yıllardan beri hizmet veren başarılı bir yerli operatördür. Her yıl personel alımı yapan ve 1990’lı yıllardan beri ülkemizde başarılı bir hizmet veren Turkcell, çalışma şartlarının geniş olmasıyla da aradığı personeli rahatça buluyor. Peki bu çalışma alanları nelerdir ve bu alanlara verilen maaşlar ne kadardır? Sizler için inceliyoruz.

Turkcell TİM Çalışma Şartları

Turkcell TİM çalışma şartlarına göz atarsak, günlük çalışma saatinizin 8 saati aşmayacağınızı belirtelim. Ayrıca bu sürenin 30 dakikası personellerin yemek molaları için ayrılmış bir süredir. Vardiya sistemiyle çalışan firma, her hafta olmak üzere değişikliğe gidiyor. Yani personeller bir hafta boyunca sabah iş başı yaparken, öbür hafta da öğleden sonra iş başı yapabiliyorlar. Personellerine haftalık bir gün izin veren firma, bünyesinde bir yılı dolduran personellerine de yıllık izin kullanım hakkı tanıyor.

Turkcell TİM Maaşları

Turkcell firmasında iş kolları oldukça geniş diyebiliriz. Çalışılan alanlara göre personel maaşlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Satış Danışmanları 1.450 TL – 1.650 TL arasında maaş alırlar.
  • Kasa Sorumluları 1.450 TL – 1.650 TL arasında maaş alırlar.
  • Firmanın Pazarlama Stajyerleri 1.450 TL net maaş alırlar.
  • Kurumsal Satış Temsilcileri 1.500 – 1.800 TL arasında maaş alırlar.
  • Aktivasyon Çalışanları 1.650 – 1.850 TL arasında maaş alırlar.

Turkcell firmasının maaşlarına da göz attığımızda çalışma kollarının ve kollara verilen maaşları bu şekilde sıralayabiliriz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*