UCZ Market İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

2012 yılının Mayıs ayından itibaren ülkemizde faaliyete geçen Ucz Market, günümüzde kadar başarılı bir potansiyelle ve güzel yüzlü personelleriyle gelmeyi başarmıştır. Kısa sürede büyük başarılar elde eden ve yol almayı başaran firmanın, en çok merak edilen hususlarından birisi de, personeller diyebiliriz. Peki firmada çalışan personeller hangi şartlarda çalışıyor ve ne kadar maaş alıyor? Sizler için inceledik, yazıyla açıkladık.

Ucz Market Çalışma Şartları

Ucz Marketler bünyesinde personellerin çalışma süreleri 7.5 saat olarak belirlenmiştir. Fakat bu sürece çay ve yemek molaları dahil olmadığı için aslen aktif çalışma süreniz 8.5 saati bulacaktır. Ayrıca personellerin haftada bir gün izin haklarının olacağı gibi, yılını dolduran personeller de 14+2 günlük yıllık izne ayrılabilirler.

Son olarak firmanın sabahçı ve akşamcı olmak üzere iki vardiya sistemiyle personel çalıştırdığını belirtelim. Bu vardiya sistemleri her hafta birim şefleri tarafından değiştiriliyor ve düzenleniyor.

Ucz Market Maaşları

Firmada yöneticiler ve yardımcılar dışında normal çalışan tüm personellerin maaşları asgari ücrettir ve kesinlikle maaşlar eşit tutulmaktadır. Ayrıca firmanın yemek masraflarını karşıladığını ve prim usulüyle personellerine olumlu yaklaştığını belirtelim.

Her ay satış ciroları ana merkeze iletilir ve beklenenin üzerinde bir satış varsa personeller primle ödüllendirilir. Kısacası firmada Maaş+Yemek+Prim gibi imkanlarla çalışabileceğinizi ifade edebiliriz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*