Zafer Şahin Hayatı

Zafer Şahin sempatik karakteriyle Türkiye medya sektörünün önde gelen gazetecileri arasında yer alıyor. Şahin özellikle seçim dönemlerinden öncesinde televizyon programlarına katılıyor. Zafer Şahin kariyerinin büyük bir kısmını doğduğu yer olan Ankara üzerinden tamamlamıştır. Buradan ilk olarak il futbol kulübünde yer almıştır. Daha sonrasında ise üniversite öğrenimini tamamlayarak gazetecilik alanında yer almıştır.

Bu sayede isabetli seçim değerlendirmeleriyle Türkiye gündeminde yerini almıştır. Şahin 29 Aralık 1977 yılında Ankara ilimizde dünyaya geldi. Bugün Diyarbakırspor teknik direktörlüğü görevini yürütmektedir. Şahin aynı zamanda eski bir Türk futbolcusudur. Bu nedenle ünlü Türk gazeteci spor alanında da kariyer elde etmiştir.

Zafer Şahin Boyu

Zafer Şahin tombul bir vücut yapısına sahiptir. Bu nedenle en dikkat çekici gazeteciler arasında yer alıyor. Şahin boy oranı merak ediliyor. ünlü gazetecinin boy oranı ise toplamda 1 metre 81 santimetre oranındadır.

Şahin aynı zamanda 1998 yılında MKE Ankaragücü futbol takımında profesyonel anlamda defans oyuncusu olarak görev almıştır. Bu nedenle bugün halen ünlü gazeteci evinde futbol kariyerine ait çeşitli madalyaları bulunduruyor.Şahin bugün itibariyle 45 yaşına girmiştir. Zafer Şahin en iyi gazeteciler arasında yer alıyor. Şeffaf yorumları sayesinde milyonlar tarafından izleniyor.

Kariyerine ise halen televizyon kanallarından profesyonel anlamda gazetecilik yaparak devam etmektedir. Şahin aynı zamanda sosyal medyayı da aktif olarak kullanıyor. Fakat zamanının büyük bir kısmını siyasi arenalar üzerinden iç ve dış politika hakkında güncel yorumlar yaparak geçiriyor.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*