Zebra Etiket Yazıcı – Egen.com.tr

Zebra etiket yazıcı, birçok firma tarafından kullanılan zebra etiket kağıtlarına baskı yapmaya yaramaktadır. Zebra etiketler istenilen ölçü ve ebatlarda üretilen kâğıt bazlı etiket türüdür. Birçok marka ve modelde yazıcı zebra etiket ürünlerine kolaylıkla baskı yapabilmektedir. Zebra etiket yazıcılar son model teknolojiler ile kaliteli ve ucuz maliyetli olarak üretim sağlamaktadır. Ülkemizde ve dünyada birçok sektör ve firma tarafından bu yazıcılar kullanılmaktadır. Yazıcılar bilgisayarlara kurulumu yapıldıktan sonra kusursuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Kolay kolay arıza çıkarmayan zebra etiket yazıcıları düşük maliyetlerle baskı işlemlerini yerine getirmektedir.

Zebra Etiket Yazıcı Özellikleri

Zebra etiket yazıcı, birçok özellik, boyut ve donanımda satışa sunulan ürünlerden oluşmaktadır. Endüstriyel tipteki büyük ebatlarda, dokunmatik ekranlı, usb ve ethernet uyumlu yazıcılardan, küçük boyutlu, taşınabilir cihazlara kadar birçok model satışa sunulmaktadır. Endüstriyel tarzdaki yazıcılarda bilgisayarlar vasıtası ile istenilen tasarımda basılabilmektedir. Endüstriyel tipteki yazıcı cihazlarında dokunmatik ekranlar ve usb bağlantısı gibi birçok teknolojik özellik yer almaktadır. Bu cihazlar termal transfer yöntemi ile ribon filmini eriterek en kaliteli şekilde baskı işlemini yerine getirmektedir.

Taşınabilir tarzdaki etiket yazıcıları küçük çaptaki işletmelerde yoğun olarak tercih edilmektedir. Kâğıt bazlı zebra etiketlere yazıcılardan her türlü barkod ve etiket çıkarmak mümkündür. Genel olarak ufak çaptaki yazıcı makineleri direkt termal metodunu kullanmaktadır. Direkt termal yönteminde ısı noktaları etiket kağıdını yakarak etiketi oluşturmaktadır. Çok fazla uzun süreli olmayan kullanımlarda bu etiketler yeterli olmaktadır. Daha dayanıklı bir etiket arayan firmalar termal transfer metodu ile çalışan yazıcı makinelerini tercih etmektedir. Kolaylıkla kurulumu yapılabilen zebra etiket yazıcıları sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Bittiği zamanda makinenin baskı etiketini değiştirmek yeterli olmaktadır. Bilgisayar üzerinden yazıcı kontrolü rahatlıkla yapılabilmektedir.

Egen Barkod Etiket San.Tic.Ltd.Sti.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde,

 Mutfakcılar MUTSAN Başakşehir Mahallesi Sanayi İstanbul TR,

 İkitelli Cd No:24 D:Sitesi 10.Blok, 34306 Başakşehir

TEL: 02126591515

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*