Adese İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Adese firmasını özellikle Konya ve Ankara çevresinde hepimiz duymuşuzdur. Çeşitli şirket destekleriyle günümüze kadar istikrarlı bir şekilde gelen ve çizgisini asla bozmayan firma, yeni şehirlerde de planlarını yapmaya başladı. Yeni şubelerini açmaya hazırlan ve yeni şubelerde de aynı hizmeti vermeyi yeğleyen firmanın, en çok da merak edilen konusu personellerle alakalı. Bizler de, aklınızdaki merakları gidermek için firmanın şartlarını ve iş olanaklarını araştırdık. Bakalım Adese firmasında çalışan personeller ne gibi şartlarla çalışıyor ve ne kadar maaş alıyor?

Adese Çalışma Şartları

Adese firmasında tüm personellerin günlük çalışma süresi 8.5 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca bu sürecin içerisine çay ve yemek molalarınız da dahil olurken, haftada bir gün izin yapma hakkınız vardır. Tabii ki firmada 1 yıllık çalışma sürenizi doldurursanız 14+2 günlük yıllık izninize ayrılabilirsiniz.

Son olarak firmanın vardiyalı sistemle çalıştığını belirtelim. Vardiya süreçleri ise haftalık olarak vardiya şefleri tarafından değiştirilmektedir.

Adese Maaşları

Adese firmasında yeni işe başlayan personeller genellikle reyon personeli, kasiyer veya temizlikçi pozisyonunda olurlar. Tabii ki bu pozisyonların maaşları sadece asgari ücrettir. Bunun yanı sıra firmaya uzun yıllar boyunca emek veren personeller manav, şarküteri ve kasap gibi reyonlara bakarlar. Bu personellerin maaşları ise asgari ücretten %50 daha fazla olabiliyor. Ayrıca yönetici maaşları, normal personel maaşlarına göre çok farklıdır.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*