Groseri İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Yerel marketler alanında en kısa zamanda uzun süreli büyüme yaşayan Groseri, Adana merkezli olmasına rağmen birçok ilimizde hala başarılı bir faaliyet sürdürmektedir. Yeni şubelerini açan ve hala şube açmaya hazırlanan Groseri, haliyle bünyesinde yeni personeller çalıştırmak isteyecektir. Bu nedenle bizler de sizler için, Groseri firmasının personel şartlarını ve maaşlarını inceledik. Peki bakalım Groseri firmasındaki personeller hangi şartlarla çalışıyormuş ve ne kadar maaş alıyorlarmış?

Groseri Çalışma Şartları

Groseri bünyesinde günlük çalışma süresi 8.5 saat olarak belirlenmiştir. Bu sürecin içerisine, gün içerisinde vereceğiniz çay ve yemek molaları da dahildir. Ayrıca haftada bir gün izniniz olabileceği gibi, 1 yıllık çalışma sürenizi doldurduğunuzda 14+2 günlük yıllık izin hakkınız olacaktır.

Firma, sabahçı ve akşamcı vardiyalarla personel çalıştırmaktadır. Haftalık vardiyalar, şefler tarafından değiştirilebilmektedir. Ayrıca Groseri firmasında yoğunluktan dolayı fazla çalışmanız gerekebilir. Bu süreç, mağaza içerisinde denkleştirme yapılarak personele geri iade edilebilir.

Groseri Maaşları

Groseri firmasında maaşlar rütbelere ve yıllık deneyimlere göre değişebiliyor. Örneğin firmada yeni işe başlayan tüm personeller kasiyer, temizlikçi veya reyon personeli olarak göreve başlarlar. Bu rütbede çalışmaya devam eden personeller asgari ücret kazanmaktadır.

Firmaya uzun yıllar boyunca emek verirseniz kasap, manav ve şarküteri gibi reyonlara bakarak maaşınızı asgari ücretten %50 oranında daha yükseğe çıkarabilirsiniz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*