Uno Plasiyer İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Tedarikçi firmalar arasında en büyüğü sayılan ve bugüne kadar belli bir disiplinle yükselişe geçen Uno firmasının, bu sefer de sizler için Plasiyer şartlarını araştırdık. Geçtiğimiz günlerde diğer firmaları araştırmıştık ve bu durumda da Uno firması merak edilmeye başlandı. Şunu belirtelim ki, Uno firmasında da Plasiyer olarak çalışırsanız rahat şartlarla karşılaşabiliyorsunuz. Lafı uzatmadan hemen sizler için Uno Plasiyer çalışma şartlarını ve maaşlarını inceliyoruz.

Uno Plasiyer Çalışma Şartları

Uno firmasında plasiyer olarak çalışmaya başladığınız zaman genellikle sabah 06:30 sularında işbaşı yaparsınız. Firmanın servisi sizi bu saatte evinizden alarak ürünlerin bulunduğu depoya götürecektir. Depoya gittiğinizde de sizler için dağıtım bekleyen kamyonetler olacaktır. Dağıtıma çıktığınızda da işiniz yaklaşık 13:30 gibi sona erecektir. Ayrıca Pazar günleri herhangi bir dağıtım olmayacağı için personellere izin verilir. Eğer firmada 1 yılı aşkın çalışırsanız, yıllık izin hakkınızı da kullanabilirsiniz.

Depoya tekrar döndüğünüzde isterseniz servisi bekleyebilir, isterseniz de kendiniz evinizin yolunu rahatlıkla tutabilirsiniz.

Uno Plasiyer Maaşları

Uno firmasında ücretler genellikle asgari ücrettir. Ayrıca size özel olarak tahsis edilen kartınıza, her ay maaşınızın yarısı kadar ücret yatar. Bu kartlar da geçerli iş bölgelerinde alışverişinizi yapabilirsiniz. Son olarak firmanın prim sistemiyle çalıştığını söyleyebiliriz. Eğer her seferinde beklentilerin üzerinde bir satış yapabilirseniz, maaşınızın 2 veya 3 katı kadar prim alabileceğinizi söyleyebiliriz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*