Koçtaş İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Rakiplerine nazaran yine de evlerimizin en iyi dekorasyon perakendeciliğini yapan Koçtaş, haftada neredeyse tüm ev sahiplerimiz tarafından ziyaret ediliyor. Özellikle personellerinin güler yüzüyle ve çalışma disipliniyle de ön plana çıkan firma, kendi alanında rakip tanımaz hale geldi diyebiliriz. Peki bakalım Koçtaş, personellerine hangi çalışma şartlarını sunuyor ve ne kadar maaş ödemesi yapıyor?

Koçtaş Çalışma Şartları

Koçtaş firmasında personellerin günlük çalışma süreleri 8.5 saat olarak belirlenmiştir. Bu sürecin 1 saati yemek ve çay molalarına ayrılmaktadır. Ayrıca personellerin haftada bir gün izni bulunduğu gibi, 1 yıllık süresini dolduran personeller de yıllık izin kullanmaya hak kazanırlar.

Firmada işe girdiğiniz andan itibaren adınıza bir işçi fonu kurulmaktadır. Bu fon, sizin için her ay 100 TL biriktirir. İşten ayrıldığınızda fonda biriken paranın tümü size verilmektedir. Ayrıca resmi tatil günlerinde firmada ek olarak çalışırsanız, mesai ödemesi alabilirsiniz.

Koçtaş Maaşları

Koçtaş firmasında işe başlayan tüm personeller asgari ücretten %20 oranında daha fazla kazanç sağlamaktadır. Ücret biraz az gibi görünse de, firmanın belirlediği ek takviyeler, bu ücretin az görünmesini engellemektedir. Ayrıca akşam vardiyasına kalan personeller için de servisler oluşturulur ve personeller evlerine kadar bırakılır.

Kısacası firmada Maaş+İşçi Fonu+Yemek+Akşamcılar İçin Servis+Prim gibi imkanlarla rahat bir ortamda çalışma fırsatı bulabiliyorsunuz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*