Sbarro İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Ülkemizin en fazla faaliyet gösteren ve Dünya’nın en büyük gıda zincirlerinden birisi olan Sbarro, zamanla gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Kısa zamanda büyük çaplı projelerle güzel yerlere gelmeyi başaran firma, yeni şubelerini açmaya hazırlanacak. Bu nedenle de personel ihtiyacı olan firmanın, sizler için personel şartlarını araştırdık. Peki Sbarro firmasında çalışma şartları nasıldır ve maaşları ne kadardır?

Sbarro Çalışma Şartları

Sbarro firmasında personellerin çalışma süresi günlük 8 saat olarak belirlenmiştir. Bu sürecin içerisine yemek ve çay molalarınız da dahildir. Ayrıca vardiyalı bir sistemle çalışan firma, personellerine haftada bir gün izin hakkı tanımaktadır. Son olarak belirtelim ki, firmada 1 yıllık çalışma sürenizi doldurduğunuzda 14+2 günlük yıllık izninizi alabiliyorsunuz.

Sbarro Maaşları

Sbarro firmasında personellere verilen maaşlar, personellerin rütbesine göre değişmektedir. Peki bu rütbeler nelerdir, hangi rütbe ne kadar maaş alır?

Ekip Üyeleri: Firmada henüz yeni işe başladığınızda, ekip üyesi rütbesiyle çalışmaya başlarsınız. Ekip üyeleri, asgari ücretten %10 oranında daha fazla maaş almaktadır.

Servis Uzmanlığı: Firmada 3 aylık sürecinizi doldurduktan sonra, ekip üyesi olmak için sınava girmelisiniz. 100 sorudan 80 net bırakırsanız, servis uzmanı olabilirsiniz. Bu konu için de, gramajlar ve hamburger yapımı konusuna hakim olmalısınız. Maaşınızda ise %5 artış görünür.

Supervisor: Bu rütbeye ulaşmak için firmada 6 aylık sürenizi doldurup tekrar sınava girmelisiniz. Eğer kazanırsanız artık firma size emanet olur ve siz sadece çalışanların performanslarını gözetlersiniz. Maaşınızda %25 oranında artış görülür.

Vardiya Müdürlüğü: Firmada 1 yıllık sürenizi doldurduktan sonra vardiya müdürlüğü sınavına girebilirsiniz. Sınavı kazanırsanız ve vardiya müdürü olursanız işiniz daha rahat olur, maaşınızda %80 oranında artış görülür.

 

 

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*