Mavi Jeans İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Giyim kategorisinde kendini geliştirmiş ve ilk olarak büyük alışveriş merkezlerinde yerini bulmuş olan Mavi Jeans, ülkemizin en büyük giyim perakendecilerinden birisidir. Genç insanlarımızdan orta yaşlı insanlarımıza kadar her kesime hitap etmeyi başaran firma, sağladığı potansiyelle de yıllardır tutunmayı başarmış, zamanla kendini geliştirmiştir. Buna nazaran yeni şubelerini açan ve şubelerine personeller arayan firma, bakalım çalıştıracağı personellere ne gibi şartlar sunacak ve ne kadar maaş verecek?

Mavi Jeans Çalışma Şartları

Mavi Jeans firmasında çalışan personellerin günlük çalışma süresi 7.5 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca personellerin bu çalışma süresine çay ve yemek molaları dahil değildir. Haftada bir gün izin hakkı bulunan çalışanlara, bu izin genellikle hafta içi günleri veriliyor. Bunun sebebi de, şubelerin hafta sonu aşırı yoğun olmasından kaynaklanıyor.

Firmada kendi isteğinizle fazla çalışmanız kesinlikle söz konusu değildir. Eğer yoğunluktan dolayı firma size çalışmanız gerektiğini söylerse, her çalışma saati için mesai ödemesi alabiliyorsunuz. Ayrıca resmi tatil günlerinde çalışırsanız net olarak mesai ödemesi alabilirsiniz.

Mavi Jeans Maaşları

Mavi Jeans firması, personellerine asgari ücretten %60 oranında daha fazla maaş ödemektedir. Ayrıca firma prim usulüyle çalıştığı için, ay sonu mükemmel rakamlar ortaya çıkabiliyor. Tüm bu ödemelere ek olarak aylık 350 – 450 TL arasında yemek ücretinizi de alabiliyorsunuz.

Kısacası firmada Maaş+Prim+SSK+Yemek gibi imkanlarla çalışabiliyorsunuz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*