Migros Part Time İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Daha önceleri sizler için, Migros gibi dev bir firmanın çalışma şartlarından ve maaşlarından bahsetmiştik. Bu sefer de öğrenci kardeşlerimiz ve fazla zamanı olmayan insanlarımız, firmada part time çalışma imkanının olup olmadığını bizlere sordular. Bizler de tekrardan sizler için araştırma içerisine girdik ve Migros firmasında part time iş olanakları konusuna değindik. Bakalım Migros firmasında part time olarak çalışan personeller ne kadar maaş alıyor ve hangi şartlarda çalışıyor?

Migros Part Time Çalışma Şartları

Migros firmasında part time olarak çalışan personeller, belli saat dilimleri arasında mağazaya giriş ve çıkış yaparlar. Hafta içi günleri bu süre 18:00 – 22:00 arasında, cumartesi günleri 15:00 – 22:00 arasında ve Pazar günleri de 13:30 – 22:00 arasındadır. Hafta sonları çalışacağınız için firma sizlere, hafta içi 1 gün izin hakkı tanımaktadır. Ayrıca Pazar günleri biraz fazla çalışacağınız için, 1 saatlik yemek molanız bulunur.

Migros Part Time Maaşları

Migros firmasında part time olarak çalıştığınız zaman her ay asgari ücretin yarısı kadar maaş alırsınız. Ayrıca size özel olarak verilen kartınıza da aylık belirli bir alışveriş tutarı yatırılır. Bu kartla alışveriş yaparken sadece Migros mağazalarını kullanabilir, elektronik ve tütün ürünleri konusunda alışveriş yapamazsınız. Buna nazaran firma size yol parasını da maaşa ek olarak vermektedir. Ayrıca her 3 ayda bir maaşınızın 3/1’ini ikramiye olarak alabilirsiniz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*