Tedi Market İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Gıda ürünleri dışında her türlü ürüne ev sahipliği yapan ve ülkemizin en büyük perakende satış firmalarından birisi olan Tedi Market, günden güne gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Küçük ev eşyaları ve ağırlık olarak kozmetik ürünlerinin satışını yapan firma, gıda dışında aklınıza gelebilecek her türden ürünü bünyesinde barındırıyor. Tedi Market bünyesinde çalışmak isteyen kullanıcılarımızın yorumlarını ve isteklerini dikkate alarak, sizlere firmanın şartlarından ve maaşlarından bahsedeceğiz.

Tedi Market Çalışma Şartları

Tedi Market bünyesinde çalışacak olan tüm personellerin çalışma süresi 7.5 saat olarak belirlenmiştir. Belirlenen bu sürecin içerisine yemek ve çay molaları da dahil edilmemiştir. Ayrıca personeller haftada bir gün izin kullanabilecekler gibi, bir yıllık çalışma süresini dolduran personeller de 14+2 günlük yıllık izin haklarını kullanabilecekler.

Son olarak Tedi Market bünyesinin vardiyalı bir sistemle çalıştığını belirtelim. Ayrıca firmada bazı günler fazla çalışsanız da ek mesai ödemesi alamıyorsunuz. Fazla çalıştığınız zaman size mutlaka firma içerisinde bir denkleştirme yapılıyor. Mesai ödemesi almak istiyorsanız, sadece resmi tatil günlerinde çalışmalısınız.

Tedi Market Maaşları

Tedi Market bünyesinde yeni işe başlayan tüm personeller asgari ücret kazanmaktadır. Ayrıca çalışma durumunuz sevilirse kısa sürede rütbe yükselebilir, maaşınızdaki artışı kendiniz de görebilirsiniz. Son olarak firmanın, personellerinin yemek ve yol ücretlerini karşıladığını da ifade edebiliriz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*