Ağva’nın Güzelliğini ve Doğallığını Yaşayın

Ağva, her sene şehir dışından bile binlerce misafire ev sahipliği yapan mükemmel bir tatil alanıdır. İstanbul’un Şile ilçesine bağlı olan Ağva, küçük bir kasabadır. Denize sıfır kıyısıyla ve çeşitli manzarasıyla sizi büyüleyecek olan Ağva’da dört mevsim aynı manzara vardır ve daima temiz bir hava bulunur. Eşsiz doğallığıyla ve güzelliğiyle hayat bulacağınız Ağva’ya, kolayca gitmeniz mümkündür. Eğer İstanbul’dan özel aracınızla çıkacaksanız TEM otoyolunu, E-5 karayolunu veya Beykoz yolunu takip edebilirsiniz. Normal bir seyir hızıyla, Ağva’ya 1.5 saat içerisinde ulaşmanız mümkün olacaktır.

Ağva, şehir dışından misafir kabul etse de, zaman zaman turist ağırlıklı misafirler de barındırır. Güzelliği hiç bozulmamış ve bugüne kadar hiçbir şekilde darbe almamış olan Ağva, tatil ortamlarının gözbebeğidir diyebiliriz. Özellikle yeni evli çiftler tarafından balayı için tercih edilen Ağva ve Ağva Otelleri, çocuklarıyla gelen çiftlerle de doludur.

Ağva gibi büyük bir tatil alanına geldiğinizde, önceden yaşadığınız sinir ve stresli günleri bir kenara bırakacak, harika düşüncelere dalmaya başlayacak ve kendinizi bir rüyada gibi hissedeceksiniz. Özellikle yeni evliyseniz veya çocuğunuz yoksa, eşinizle çıkacağınız bu tatil oldukça romantik bir hal almaya başlayacaktır. Özellikle kano sürüşleri ve bisiklet sürüşleri yapabileceğiniz tatil alanında, sahil kenarlarında ufak yürüyüşler de yapabileceksiniz. Denize sıfır plajıyla isterseniz güneşlenebilir, isterseniz yürüyebilir, isterseniz de dilediğiniz kadar denize girerek rahatlama şansı bulabilirsiniz.

Ağva gibi bir tatil kasabasına gelip de, aynı gün eve dönmek elbette olmaz. Bu nedenle Ağva Otelleri seçeneklerini inceleyerek, otel seçimini yapıp rezervasyon kaydettirmenizi öneririz. Baktığınız Ağva Otelleri arasından konumları inceleyebilir, hangi otelin konumu hoşunuza gittiyse yerinizi hemen ayırtabilirsiniz. Daha sonra da eşinizle ve çocuklarınızla bavullarınızı hazırlayarak arabaya yükleyin ve harika bir ortama gittiğinizin farkına vararak yola koyulun.

Mükemmel bir doğayla ve dört mevsim yaşanan müthiş bir havayla karşılaşmak için artık beklemenize gerek yok. Otelinizde yerinizi ayırttıktan sonra, artık yapılacak tek iş bavulları toplayarak yola koyulmak olacaktır. Doğayla baş başa, sinir ve stresten uzak müthiş bir tatil sizleri bekliyor.

İletişim: +90 216 721 7137 – www.agvagizemlinehir.com

İletişim:+90 216 721 86 80 – www.agvasahilyildizi.com 

İletişim: 0 (216) 725 77 30 – www.agvatartarugamotel.com

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*