Alcatel Çift Ön Kamerayla Geliyor

Son zamanlarda tanıtılan akıllı telefonlara baktığımızda, çift ön kamera veya çift arka kamera desteklerini görebiliyoruz. Son segmentlerce yaygınlaşan bu durum, günden güne daha fazla ün kazanmaya devam ediyor. Çift kamera örneklerine bakacak olursak, Samsung S8 modeli ve iPhone 7 modellerini örnek olarak gösterebiliriz. Yeni bir çift kamera desteği bulunan telefon da piyasaya sürüldü fakat bu diğerlerinden biraz farklı. Yeni piyasaya sürülen cihaz, diğer ürünler gibi tanıtılmadan sessiz sedasız şekilde çıktı. En önemlisi de cihazın hem önde hem de arkada çift kamerası bulunuyor.

Son zamanlarda BlackBerry markasına dikkat etmişizdir. Yoğun çalışmalarla yükselişe geçmek isteyen markaya, bir rakip daha çıktı. Alcatel de diğer firmalar gibi yükselişe geçmek isteyen markalar arasında yer alıyor.

Alcatel’in Flash ismini verdiği akıllı telefonu, tanıtılmadan piyasaya sürülmüştü. 32GB depolama alanına ve 3GB Ram desteğine sahip olacak cihazın 5.5 inç ekran kapasitesi görünüyor. Aynı zamanda kamera açılarına bakacak olursak, cihazın üst segmentlere hitap ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

En çok bahsedilen kamera özelliklerini inceleyecek olursak, cihazın hem arkasında hem de ön kısmında çift kamera görebiliyoruz. Arka kameraların çekim kalitesi ise 13MP kalitesinden oluşuyor. Ön kameraların kalitesine baktığımızda da birinin 8MP diğerinin 5MP kalitesine sahip olduğunu görebiliyoruz. Diğer özelliklerinin yanı sıra, kamera özellikleri açısından devrim yaratan Alcatel’in Flash modeli geçtiğimiz günlerde hiç duyulmadı. Sessizce piyasaya sürülen ve kamerada devrim yapan cihazın, önümüzdeki günlerdeki satış potansiyeli de merak konusu.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*