Honor 8 Pro Piyasayı Alt Üst Edecek!

Huawei, son zamanlarda akıllı telefon çalışmalarında yoğunlaşmış durumda. Başarısını devam ettirmek isteyen Huawei, yeni bir cihazla bomba gibi geliyor diyebiliriz. Huawei, alt markası olan Honor markasıyla, yeni bir cihazın satışını yapmak üzere. Honor 8 Pro, özellikleriyle üst segmenti zorlayacak gibi görünüyor.

Honor 8 Pro modelinin, 6GB Ram desteği bulunuyor. Aynı zamanda 7mm kalınlık barındıran model, 4000mAh kapasiteli pil gücünden desteğini alacak. Geçtiğimiz aylarda marka olabilmek adına resmiyet kazanan Honor, resmiyeti hak eder etmez yoğun çalışmalara başladı ve ilk çalışmasında oldukça başarılı hedefler yakalayabilir.

Honor 8 Pro modelinin işlemcisine baktığımızda, Huawei tarafından üretilen Kirin 960 işlemci karşımıza çıkacak. Aynı zamanda Honor 8 Pro, çift kamera özelliğiyle karşımıza geliyor. Arka kamera çift kamera olacak ve 12MP kamera kalitesini barındıracak. Ön kameraya baktığımızda ise 8MP kaliteli bir kamerayla karşılaşacağız.

Cihazı satın aldığınız zaman size bir VR başlığı verilecek. Bu başlık sayesinde de sanal gerçeklik uygulamalarını ve oyunlarını daha zevkli hale getirebileceksiniz.

Honor 8 Pro modelinin ekran boyutu ise 5.7 inç kapasitesinde. Pil desteğinin de 4000mAh olması, göze çarpan özelliklerden bir tanesi. Görünüşe göre bu kapasite, cihaz için fazlasıyla yeterli. Cihazın işletim sistemi ise Android 7.0 Nougat olacak. Çift SIM kart desteğini barındıran modelde, parmak izi sensörünü de kullanabileceğiz. Ürünün Avrupa ülkelerinde yaklaşık 549 Avro fiyata sahip olması bekleniyor.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*