Alfa Romeo Giulietta

Alfa Romeo Giulietta Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi – Alfa Romeo Giulietta Alınır mı?

Alfa Romeo Giulietta Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi – Alfa Romeo Giulietta Alınır mı?

Alfa Romeo Giulietta, son yıllarda tasarımı sayesinde dikkat çeken modeller arasında yer almakla birlikte 2019 yılı için kullanıcılarını ciddi anlamda şaşırtabilir. Bir önceki tasarımına göre ciddi farklarla karşımıza çıkacak olan sportif hatchback sınıfındaki Giulietta, yine benzersiz bir tasarımı ile popülerliğini koruyacaktır.

İlk olarak 2010 yılında kullanıcıları ile buluşan araç, sonrasında birkaç küçük dokunuşla güncellenirken, 2019 yılında ise tümüyle güncellenmiş olarak karşımızda olacak. Ama tasarımından çok dikkat çekecek detay ise, arkadan çekişli bir sportif araç olarak karşımıza çıkması olacak. Son olarak 2015 yılında tasarlanmış aracın yeni modelinin, 2019 yılının ilk yarısında kullanıcıları ile buluşması bekleniyor.

Alfa Romeo Giulietta

Alfa Romeo Giulietta Genel Özellikleri

Alfa Romeo tasarım olarak genel olarak gereksiz ayrıntılardan uzak, sade ve gereksiz ayrıntılardan uzak olarak tasarlanmıştır. Giulietta‘nın yeni stiline bakıldığında ise, ilk dikkati çeken ön ızgaralardaki keşif havası oluyor. Bu da aracın sportif ruhuna çok yakışmış ve aynı zamanda LED farlar simetrik bir biçimde sis farları ile birlikte ön tampona dahil edilmiş.

Otomobilde dikkati çeken bir başka özellik ise, iç kabinin kesinlikle ses geçirmeme özelliğidir. Şık ve sade bir gösterge paneline sahip olan araç, yol irtibatınızla ilgili her türlü bilgiyi içermesine rağmen, sürüş anında dikkatinizin dağılmasını engelliyor.

Yeni Giulietta almak için bir sürü neden bulunurken, bu nedenler arasında Start&Stop özelliği ile birlikte çift pinyon direksiyon sistem, 6 hava yastığı, 16’’ spor jantlar, yol bilgisayarı, sprint kumaştan koltuklar, VDC güvenlik sistemi de sayılabilir.

Alfa Romeo Giulietta

Alfa Romeo Giulietta Teknik Özellikleri

Yeni Giulietta 1,4 ve 1,6 modelleri ile karşımıza çıkarken, ortalama yakıt tüketimi 1,4 modelinde 120 beygir gücü ile 6,4 lt/100 km iken, 1,4 Multiair modelinde ise 170 beygir gücü ile 5,8 litre yakıyor. En az yakıt yakan modeli de dizel seçeneği seçeneği olan 1,6 JTD modeli ile 4,4 litredir. 1750 TBİ tam bir performans canavarı iken, 235 beygir gücü sayesinde yolları size yakınlaştırırken, doğrudan yakıt enjeksiyonu sayesinde ortalama 76 litre yakıt tüketiyor.

Alfa Romeo Giulietta

Alfa Romeo Giulietta Fiyatı

Alfa Romeo Giulietta hakkında 2019 yılı için herhangi bir kesin fiyat bulunmazken, uzmanlar ise 30 bin dolar gibi bir fiyata sahip olacağını ifade ediyor.

 

1 Yorum var

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*