Altunbilekler Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Ankara merkezli olan ve kısa sürede şehir çapında şubelerini açan Altunbilekler, geniş ürün yelpazesine sahip perakendecilerden birisidir. Uzun zamandan beri hizmet veren ve son zamanlarda da Anka Gross ile güzel bir yükselişe geçen Altunbilekler, şubelerinin boş kalmasıyla yeni personel ihtiyacı duymaya başladı. Peki Altunbilekler zincirinde çalışan personeller ne gibi şartlarla karşılaşır ve ne kadar maaş alır?

Altunbilekler Çalışma Şartları

Altunbilekler firmalarında günlük çalışma saati 8.5 saat olarak belirlenmiştir. Gün içerisinde vereceğiniz çay ve yemek molaları da, bu çalışma saatinin içerisine dahil edilmiştir. Aynı zamanda personellerine haftada bir gün izin hakkı tanıyan Altunbilekler, bünyesinde çalışan ve 1 yılını dolduran personellerine de 14+2 gün olmak üzere yıllık izin hakkı veriyor.

Son olarak haftalık değişen vardiyalarla çalışacağınızı da belirtebiliriz.

Altunbilekler Maaşı

Firma bünyesinde kasiyer, temizlikçi ve reyon personelleri asgari ücretle istihdam ediyor. Yalnız, kasiyer olarak çalışan personellerin maaşlarından %5 daha fazla kasa tazminatı aldığını belirtelim. Kısacası kasiyerler, asgari ücretten %5 daha fazla maaş alabiliyorlar.

Firmada kasap, manav ve şarküteri gibi büyük ve geniş reyonlara bakan personellerin maaşları ise farklılık gösterebiliyor. Çalışanların yıllık tecrübelerine göre verilen maaşlar, kimi zaman asgari ücretten %50 daha fazla olabiliyor. Siz de Altunbilekler firmasında sıradan bir personel olarak işe başladığınızda kendinizi zamanla daha yüksek mertebelere getirebilir, daha tecrübeli bir personel olabilirsiniz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*