Sarelle Mörş Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Daha önce daha kısıtlı olarak çalışan firmaların mörş personellerini inceledikten sonra, biraz da Sarelle firmasının Mörş çalışanlarını inceleyelim dedik. Kısa zaman önce yine mörş personel alımı yapmayı başaran ve hala personel ihtiyacı duyan Sarelle, bünyesine katılan personelleri de asla probleme yönlendirmiyor. Kısacası Sarelle firmasında mörş olarak çalışacak personellerin, firmadan memnun kalabileceğini söyleyebiliriz. Peki, Sarelle Mörş şartları nasıldır ve maaşları ne kadardır?

Sarelle Mörş Çalışma Şartları

Sarelle firmasında Mörş olarak çalışmaya başladığınız zaman, günde 8 saat çalışabilirsiniz. Personellerine haftada bir gün izin veren Sarelle, bu izin günlerini genellikle Pazar günleri kullanıyor diyebiliriz. Aynı zamanda firma bünyesinde bir yıllık çalışma sürenizi doldurduktan sonra, yıllık izninizi talep ederek kısa bir süre kafa dinleyebilirsiniz.

Firmada resmi tatiller dışında fazla mesai yaptığınız zaman fazla mesai ücret alamıyorsunuz. Aynı zamanda diğer Ajans Mörş’leri gibi tüm ürünlere hakim olmak yerine, sadece Sarelle ürünlerini denetlediğiniz için işiniz biraz daha kolay olabiliyor.

Sarelle Mörş Maaşları

Firmanın ücret konusuna gelecek olursak, personellerin asgari ücretten %10 daha fazla ücret aldığının altını çizebiliriz. Aynı zamanda yol ve yemek parasını da personeline ödeyen firma, prim usulüyle de çalışılıyor. Aylık belirlenen kotanın üstünde sipariş aldığınız zaman, maaşınızın yarısı kadar prim ikramiyesi alma şansınız doğuyor. Kısacası rahat ve imkanı bol olan bir iş arıyorsanız, Sarelle Mörş görevi size göre diyebiliriz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*