Anfa Güvenlik İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

1992 yılında Ankara merkezli olarak kurulan Anfa Güvenlik, kurulduğu yıllardan bu yana hala başarılı ilerleyişini sürdürüyor. Kısa sürede Ankara genelinde yayılan ve üst düzey bir güvenlik platformuna sahip olan firma, zamanla diğer şehirlerimize de yayılmış durumda. Bu nedenle işlere yetişemeyen firma, bünyesine yeni personeller de arıyor. Peki Anfa Güvenlik firmasında çalışan personeller hangi şartlarla çalışıyor ve ne kadar maaş alıyor?

Anfa Güvenlik Çalışma Şartları

Anfa Güvenlik firmasında günlük çalışma saati 8 saat olarak belirlense de, farklı bir sistem daha yer alıyor. Dilerseniz 12 saat boyunca çalışarak 24 saat istirahat yapabilirsiniz, dilerseniz de 24 saat boyunca çalışarak 48 saat istirahat yapabilirsiniz. Bu durum, şirket ve personel arasında sıklıkla değişiklik göstermektedir. Bu duruma rağmen kesinlikle haftada 45 saatten fazla çalışamazsınız ve firma tarafından 1 günlük izinle istirahat yapabilirsiniz. Ayrıca firmada 1 yıllık çalışma sürenizi doldurursanız, yıllık izin hakkınızı da alabiliyorsunuz. Son olarak mesai yaptığınızda da koşulsuz bir şekilde mesai ödemesi alabileceğinizi belirtelim.

Anfa Güvenlik Maaşı

Anfa Güvenlik altyapısında iki türlü personel çalışmaktadır. İlk personel grubu, kadro dahilinde olmayan personellerdir. İkinci personel grubu ise kadrolu personellerdir. Her iki grubun da şartları birbirine çok benzer olsa da, kadro durumu maaş konusunda büyük farklara yol açabiliyor. Kısacası kadrolu olmayan personellerin maaşı 1.000 TL ise, kadrolu personellerin maaşı 2.000 TL olabiliyor. Ayrıca personellerin kadrolu ve kadrosuz olmalarını, Anfa Güvenlik firması kendi bünyesinde yaptığı bir sınavla belirliyor.

1 Yorum var

  1. Acil iş arıyorum güvenlik kartımı yeni aldım silahsız bu arada belirteyim mamak türközü akderede oturuyorum 05418328634 yardımcı olursanız sevinirim

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*